Резултати от анкета: На каква възраст сте?

Гласували
1063. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 17-27

    230 21.64%
  • 27-37

    423 39.79%
  • 37-47

    290 27.28%
  • 47-57

    92 8.65%
  • 57-67

    28 2.63%
Страница 5 от 30 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 454

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте , аз съм на 24 години. Като гледам нашата група също има относително голям дял.Ура!!

    )

  2. #2

    Подразбиране

    и аз да се запиша в големият процент,

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svirepo`limon4e Виж мнение
    Аз съм на 16...ако гласувам няма да е много много вярно,но мисля,че съм паленцето на форума
    Здравейте! Това не е вярно. Аз съм най-малката тук. Все пак съм на 15 години. И аз нямам право да гласувам тук, в тази анкета, но все пак ... благодаря за вашата информация.

  4. #4

    Подразбиране

    А аз ще стана на 23 години - декември месец
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  5. #5

    Подразбиране

    viking, нали ще влизаме в Евр. съюз,аз си изчислявам годините в Евро,т.е. - съм на 22/Евро/.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    viking, нали ще влизаме в Евр. съюз,аз си изчислявам годините в Евро,т.е. - съм на 22/Евро/.

    Не е важно на колко си години ,важното е на колко се чувстваш.А за шиенето на гоблени възраст няма стига да имаш желанието.Някой като каже а не е за моите нерви ме убива.Напротив успокяващо е .Аз ако немога да седна да шия тогава много се нервирам.Аз съм на 52 .На моменти се чувствам млада ,а на моменти стара.Много зависи и от настроението.Но с гоблена само си идва.

  7. #7

    Подразбиране

    Привет на всички!Аз съм на 33 години и ще ми бъде много приятно да си общувам с вас.

  8. #8

    Подразбиране

    Ей момичета не си гледайте годините, а сами вижте какво творите и ще оставите след себе си. Минаваме всички под общ знаменател : МОМИЧЕТА предполагам сте съгласни. Аз скоро направих 32 , но с моя син правим щуротии за две годишни деца и се чувствам добре да се правя на дете с него.

  9. #9

    Подразбиране

    -те и аз съм на 32г.
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  10. #10

    Подразбиране

    i az popadam v nai goliamata grupa, prez liatoto stanah na 34
    tania

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте на всички момичета. Казвам се Ели и през октомври навърших 35, така че и аз попадам във втора група. Жалкото е че от скоро шия гоблени и нямам с какво да се похваля. Весело посрещане на Новата година.

  12. #12

  13. #13

    Smile

    Здравейте и от мен!Аз попадам в първата група и дори съвсем скоро(е не чак толкова де)ще навърша 18.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте на всички участници във форума за гоблени.Искам да пожелая на всички участици в този форум Весело посрещане на Новата 2007 год.,много здраве,радост, щастие и успехи във всичките им начинания.Също така поздравявам и организаторите на този хубав форум и им пожелавам много успехи през идващата 2007 година.

  15. #15

    Подразбиране

    хубаво ми е сутрин вместо кафе да видя какво ново във форумчето
    на 27
    Make love , not war!

Страница 5 от 30 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •