Резултати от анкета: На каква възраст сте?

Гласували
1063. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 17-27

    230 21.64%
  • 27-37

    423 39.79%
  • 37-47

    290 27.28%
  • 47-57

    92 8.65%
  • 57-67

    28 2.63%
Страница 6 от 31 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 454
  1. #76

    Подразбиране

    Айде и аз. На 33г. ще съм до 23.06. Имам две дъщери - на 12г.6м. и на 8г. 2м.Всеки миг използвам да шия , а почивните дни направо на ставам от платното.Всички вкъщи не ме закачат, защото е тихо и спокойно и не им се бъркам.

  2. #77

    Подразбиране

    Е и аз съм от по -възрастните гобленари През лятото ще навърша 55 Не е лоша възраст ако не се замисляш за годините Децата са големи но липсва тяхното постоянно присъствие Но пък са много самостоятелни и отговорни

  3. #78

    Подразбиране

    Момичета искам и аз да бъда между вас ако е възможно здравейте

  4. #79

    Подразбиране

    Май аз съм най-възрастната -от предпоследната графа съм Но се чувствам добре и на по- малко години

  5. #80

    Подразбиране

    Здравей lari,
    добре дошла!
    За твое успокоение според графиката има и по-възрастнни от теб, но сама ще се убедиш, че тук възрастта не е от значение.
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  6. #81

    Подразбиране

    Здравей ,А нита, аз никога не съм се притеснявала за годините си Радвам се да контактувам с по-млади ,защото научавам много новости

  7. #82

    Подразбиране

    здравейте,аз съм на 37и аз като всички се чувствам на по-малко но това е положението радвам се че попаднах на този форум много е приятно да си контактувам с други хора на които хобито им е като моето-да шия гоблени

  8. #83

    Smile

    здаравейте, на 26 години съм и нямам много познати,с които да споделя новото си хоби. Затова се радвам да съм тук. Поздравявам всички ви.
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  9. #84

    Подразбиране

    Здравей,мила. Радвам се да те приветствам . Ти си на годините та дъщеря ми . Хобито е много приятно и увлекателно --като всяко хоби може би. Тук виждаш как след всеки бод под ръцете ти се оформя някаква картина създадена от теб . От сърце ти желая успех

  10. #85

    Подразбиране

    О,благодаря много!!!
    надявам се да си права lari и много благодаря за привета!
    Засега съм настроена с много положителен заряд и имам приятни очаквания.

    Желая приятно шиене на всички и на теб!
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  11. #86

    Talking

    zdraveite 6te se radvam da sam sred vas.Imam nqkolko gotovi goblena.V momenta rabotq Madonata s grozdeto.

  12. #87

    Подразбиране

    hapyy,ако не е тайна ,какво шиеш сега. Виждам колко различни са сега гоблените . Моя приятелка от една година шие основно животни. Сега работи един ограомен тигър на Милена Стил

  13. #88

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ АЗ СКОРО ИМАХ КРЪГЛА ГОДИШНИНА-30г. ИМАМ СЕМИЙСТВО И ПЪРВОКЛАСНИК.ОТДЕЛЯМ ВРЕМЕ И ЗА ШИЕНЕ.

  14. #89

    Подразбиране

    Честит юбилей. Бъди щастлива майка и съпруга . Много творчески успехи .

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз гласувах в първата група в момента съм на 22г. през юни ще ги увелича с една

Страница 6 от 31 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •