Резултати от анкета: На каква възраст сте?

Гласували
1063. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 17-27

    230 21.64%
  • 27-37

    423 39.79%
  • 37-47

    290 27.28%
  • 47-57

    92 8.65%
  • 57-67

    28 2.63%
Страница 3 от 31 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 454
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svirepo`limon4e Виж мнение
    Аз съм на 16...ако гласувам няма да е много много вярно,но мисля,че съм паленцето на форума
    Здравейте! Това не е вярно. Аз съм най-малката тук. Все пак съм на 15 години. И аз нямам право да гласувам тук, в тази анкета, но все пак ... благодаря за вашата информация.

  2. #32

    Подразбиране

    А аз ще стана на 23 години - декември месец
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  3. #33

    Подразбиране

    Аз съм на 37 години по календар,обаче по дух съм на 20
    Такава ми е средата и не ми остава време да остарея с толкова млади хора,
    няма как да не си млад

  4. #34

    Подразбиране

    аз съм на 47 ,все пак 3 група, шиенето на гоблени ме кара да се чувствам по-млада, но най- важното е здравето. Пожелавам на всички да сте живи и здрави да ушиете още много гоблени
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  5. #35

    Подразбиране

    viking, нали ще влизаме в Евр. съюз,аз си изчислявам годините в Евро,т.е. - съм на 22/Евро/.

  6. #36

    Подразбиране

    Еееееее момичета как съм изтървала тази тема досега. Аз съм в четвърта група. С влизането ни в Европейския съюз и аз ставам на 50 години., но често се чувствам на 30 , а още по-често на 70. Но важното е че шиенето на гоблеми ми носи голямо одовлетворение и си забравям годините. И най важното е откакто съм във форума се чувствам прекрасно.
    Обичам ви всички
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  7. #37

    Подразбиране

    И аз попадам във втората групичка - през септември навърших 32

  8. #38

    Подразбиране


    к'ва стана тя ...
    добре си бяхме досега "первих нет и отстающих" по Висоцки, а сега ще се замислям преди да напиша "мацки" или "момичета" ...


    за всички и мацки до, на и над 20 (и трийсет, че и по две) специален поздрав на
    http://www.netfuncards.com/category56/card546/view.html


    мери, "с влизането в европейския съюз ставам на..." - май ще празнуваме заедно



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  9. #39

    Подразбиране

    Привет на всички!Аз съм на 33 години и ще ми бъде много приятно да си общувам с вас.

  10. #40

    Подразбиране

    Ей момичета не си гледайте годините, а сами вижте какво творите и ще оставите след себе си. Минаваме всички под общ знаменател : МОМИЧЕТА предполагам сте съгласни. Аз скоро направих 32 , но с моя син правим щуротии за две годишни деца и се чувствам добре да се правя на дете с него.

  11. #41

    Подразбиране

    -те и аз съм на 32г.
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  12. #42

    Подразбиране

    Здравейте казвам се Нели и през юли ще направя 32 г.

  13. #43

    Подразбиране

    здравейте и от мен. аз съм на 52 г. и попадам в четвъртата група, но това не ми пречи да се радвам на творенията на по-младите, от тях има много неща да научим.

  14. #44

    Red face

    Аз съм от жълтите.Е както писа една форумка в евро на 21.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    i az popadam v nai goliamata grupa, prez liatoto stanah na 34
    tania

Страница 3 от 31 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •