Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 21
  1. #1

    Подразбиране Безплатна програма за четене на PDF файлове

    Това е програмка, която открих вчера. След като я инсталирах веднага деинсталирах Acrobat Reader-a

    Най-много ме впечатли бързината и. Опитайте я и вие:

    http://www.foxitsoftware.com/pdf/pdfrd.zip


  2. #2

    Подразбиране

    Програмката е добра за малки файлове.Но при големите забива.
    надявам се да си запазил и Adobe Reader
    Така или иначе и Adobe Reader е безплатна,защо хората да нямат най-доброто.

  3. #3

    Подразбиране

    Хм... незнам, аз също си я инсталирах,
    и ми работи идеално и с големите файлове (над 700 страници).
    Foxit Reader е напълно безплатна и е подходяща за
    по-слабите компютри.

    Вижте как изглежда:


    Хубавото е, освен че е бърза и безплатна - инсталацията е много малка - 1-2 МB,
    Нещо, с което Adobe Reader не може да се похвали.


    Който, няма Adobe Reader, може спокойно да я пробва. :wink:

  4. #4

    Подразбиране още една програмка за pdf

    Здравейте
    и аз искам да приложа тук една програмка която преди време ми изпрати murr.Много е хубава и също безплатна.Аз си я свалих и съм доволна.Свалете си и вие pro версията
    www.pcstitch.com/Download/Download.aspx
    Никога не стигай до крайност когато стоиш на края на пропастта!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14051

  5. #5

    Подразбиране

    Програмата рcstitch pro е платена и не може да се ползва. Изпращат ти писмо да си я платиш и да ти пратят код за ползване докато ти изпратят диск с паролите и др подробности. Безплатна е само pcstitch 7.

  6. #6

    Подразбиране

    Няма нито една версия на Pcstitch, която да е безплатна, 7 версия е trial версия, с която можеш да разглеждаш и печаташ, но нищо повече, не че си струва де, това което правим ние си е живо пиратство.

  7. #7

    Подразбиране

    AVIANA,благодаря за програмката. Аз също я свалих,но ми е трудно да се справя с нея. моля за пояснение.Имате от мен
    мейл:viktor.ilievski@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    :? Съществува ли програма,която да обръща файловите от PDF в rar.архив или zip.

  9. #9

    Подразбиране програми

    Здравейте всички.
    Аз поне не знам такава програма.Но и двете програми за изработване на схеми- PCStitch и Pattern Maker Първо ти ги дават за някалка дена безплатно и после ти искат да си платиш.Аз ги изтеглих и си сложих ина двете crack-ове.Но не съм ги използвала по предназначение.Нямам време.Пък и инструкциите не съм си превела от руски.
    Поздрави Силвия

  10. #10

    Подразбиране RAR и ZIP

    Форматите RAR и ZIP не са файлови формати а контейнерни формати, те съдържат файлове от различен формат НО компресиран(архивиран) а за pcsticth
    това е key генератор, който като си въведете името на "регистрацията" ви генерира кода за достъп за платената част от програмата (копирайте след като разавхивирате всичко в директорията(папката) където е инсталирана програмата, обикновено: "C:\Program Files\PCStitch 7" и стартирайте exe файла и там вече си знаете...
    HanKrum (съпругът на Vilito)

  11. #11

    Подразбиране

    moge li nqkoj da mi obqsni kakvo da pravq, no molq vi po- podrobno i po-prosto. blagodarq vi

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva
    :? Съществува ли програма,която да обръща файловите от PDF в rar.архив или zip.
    Ето една : http://convert.neevia.com/
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  13. #13

    Подразбиране

    Снежана , програмата е супер .

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vilito Виж мнение
    Форматите RAR и ZIP не са файлови формати а контейнерни формати, те съдържат файлове от различен формат НО компресиран(архивиран) а за pcsticth ето ви crack:
    http://mail.dir.bg/~hankrum/prog/pcstitchv7.0magia.zip
    това е key генератор, който като си въведете името на "регистрацията" ви генерира кода за достъп за платената част от програмата (копирайте след като разавхивирате всичко в директорията(папката) където е инсталирана програмата, обикновено: "C:\Program Files\PCStitch 7" и стартирайте exe файла и там вече си знаете...
    HanKrum (съпругът на Vilito)
    кей гена прави файл в с:windows като го копираш в директорията с инсталацията тръгва без да иска регистрация но неможе да записва или разпечатва прави запис на празна форма

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    [QUOTE=silvinka_66;29748]Здравейте всички.
    Аз поне не знам такава програма.Но и двете програми за изработване на схеми- PCStitch и Pattern Maker Първо ти ги дават за някалка дена безплатно и после ти искат да си платиш.Аз ги изтеглих и си сложих ина двете crack-ове.Но не съм ги използвала по предназначение.Нямам време.Пък и инструкциите не съм си превела от руски.
    Поздрави Силвия[/QUOT]
    А как си слагаш краковете,защото и аз ги истеглих,но пише нещо за 40 дена,което ме притеснява,а това което си сложила само съм го чувала

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •