Резултати от анкета: На каква панама предпочитате да бродирате?

Гласували
427. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Кремава (разграфена)

    258 60.42%
  • Кремава (неразграфена)

    28 6.56%
  • Бяла (разграфена)

    63 14.75%
  • Бяла (неразграфена)

    60 14.05%
  • Друга (моля споделете в тази тема)

    18 4.22%
Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 129

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Гласувах за кремава/разграфена/панама,защото до сега съм шила само на такава.Имам едно малко гобленче на бяла неразграфена,начертах си линии и така бродирах,но нещо не ми върви и засега го поизоставих.Иначе много харесвам вашите неща,които са избродирани на панама с ламе,тунингована /или както там се нарича/,цветна,но до сега освен бяла,друга не съм срещала по магазините.Освен това отдавна вече шия с очила и да се взирам в неразграфената панама ми е доста трудно.А като трябва да се шие фон -ми омръзва и ми е неприятно.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Някой шил ли е на какаова панама?Не съм сигурна така ли се казва,но е на по-тъмни бежови петна.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    А от къде купувате тонирана панама???Омръзна ми да шия до припадък фон и вече твърдо съм решила да търся тонирана панама.Живея в София,но в магазините,в които съм ходила има само бяла неразграфена панама.Може би има определини магазини,където продават цветна панама?Ще ви бъда много благодарна ако ми пишете:idea:

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irina48 Виж мнение
    А от къде купувате тонирана панама???Омръзна ми да шия до припадък фон и вече твърдо съм решила да търся тонирана панама.Живея в София,но в магазините,в които съм ходила има само бяла неразграфена панама.Може би има определини магазини,където продават цветна панама?Ще ви бъда много благодарна ако ми пишете:idea:
    http://dmc-art-hobby.com/index.php?action=contactus
    В Младост 1 на пазар Пътеките има също 1 (или 2) малки магазинчета.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз съм от Пазарджик и магазина е един-поръчвам и чакам.Сега чувам,че има още един.
    Не мога да повярвам,че в София магазините не са по-заредени.Не е като стоката да се разваля лесно.

  8. #8

    Подразбиране

    аз гласувах за бяла неразграфена панама,понеже на нея за първи път избродирах молитвата за дома,а след това и св.Николай,стана страхотно.Макар,че и черната е идеална .

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Виж тук, Ирина. Има и магазин в София http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=49

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте, бих искала да споделя и моето мнение: аз шия на кремава разграфена панама

  12. #12

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Аз също съм доволна от Аида.Досега имам 7,8 гоблена на разграфена панама.Но гоблените бяха и на Милена стил и на Вилер и останах доволна.А сега започнах Африканката със схема от форума.Купих българска разграфена панама но останах разочарована.Прекалено мека и образува пилинг.Изобщо трудна за работа.

  13. #13

    Подразбиране

    Моля за съвет!
    Здравейте,момичета!Не съм шила досега на панама различна от българската разграфена.Предстои ми да избирам панама с 25 c t.Коя от двете е по добра : Аида или Лугана ?

  14. #14

    Подразбиране

    Гласувах за "Друга". Нямам предпочитания. Зависи каква изисква гобленът. Не обичам да шия фон наистина, но ако се налага... Обичам да пробвам различни. Последно експериментирах върху черна. Просто си зависи от ефекта, който се цели и от модела...

  15. #15

    Подразбиране

    Бяла магическа разграфена. За каунта ползвам от 14 до 25.

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •