Резултати от анкета: На каква панама предпочитате да бродирате?

Гласували
427. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Кремава (разграфена)

    258 60.42%
  • Кремава (неразграфена)

    28 6.56%
  • Бяла (разграфена)

    63 14.75%
  • Бяла (неразграфена)

    60 14.05%
  • Друга (моля споделете в тази тема)

    18 4.22%
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Показване на 121 до 129 от 129

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ако може да ме посъветвате, в ключа на гоблена пише цвят на панамата слонова кост, но никъде не намирам такава. Има цвят шампанско и екрю, не зная коя да избера!

  2. #2

    Подразбиране

    Избери шампанско.Екрюто ще ти дойде тъмничко.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Избери шампанско.Екрюто ще ти дойде тъмничко.
    Благодаря много!

  4. #4

    Подразбиране

    Гласувах за друга панама. Съобразявам се с цветовите изисквания на гоблена. Не шия отдавна на българска разграфена панама, защото предпочитам кръстче , а и шиенето на фон понякога е излишно. В последно време купувам унгарска панама тип Аида, но има само един плюс- цената, другите и качества са в минус Шия предимно на 16 каунт, по- добре виждам Има доста дизайни на черна панама, които харесвам, имам и ушити на черна, но сега се въздържам, по- трудно ми е . Когато не се шие фон цветът на панамата е много важен, изпитах го върху един дизайн на Майя - Дама в синьо с кученца. Уших я веднъж на екрю , малко ми се губеше по края и я ших втори път на малко по- тъмната панама. Определено се получи по- добре.

  5. #5

    Подразбиране

    Кремава и бяла неразграфена.Предпочитам кръстче бод,14 и 16 каунт,но съм бродирала и на 18 каунт.За по-голям ефект и за да не бродирам фон,все по-често посягам към различни цветове панама,но никога разграфена!

  6. #6

    Подразбиране

    i az predpochitam Aida 16 i shiya na krastcheta

  7. #7

    Подразбиране

    Аз гласувах за кремавата разграфена панама, защата лесно се шие и бързо мамирам грешката. Много ми харесват тонираните панами и панамите с ламе и може би ще пробвам и тях.

  8. #8

    Подразбиране помощ

    Става дума за гоблена -momi4eto s коня -на Ланарте.Сама си правя комплекта,набавих конците....каква панама и в какъв размер е подходяща?
    И с риск да съм нахална....кой бод е най-подходящ?

Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •