Резултати от анкета: На каква панама предпочитате да бродирате?

Гласували
427. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Кремава (разграфена)

    258 60.42%
  • Кремава (неразграфена)

    28 6.56%
  • Бяла (разграфена)

    63 14.75%
  • Бяла (неразграфена)

    60 14.05%
  • Друга (моля споделете в тази тема)

    18 4.22%
Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 129
  1. #106

    Подразбиране

    Значи трябва да го сменя. Благодаря. Добре че не успях да избродирам много.
    larry_dim@yahoo.com
    *****************
    Мисли положително!

  2. #107

    Подразбиране

    Здравейте - а къде може да се намери панама с ламе?

  3. #108

    Подразбиране

    Гласувах за кремава/разграфена/панама,защото до сега съм шила само на такава.Имам едно малко гобленче на бяла неразграфена,начертах си линии и така бродирах,но нещо не ми върви и засега го поизоставих.Иначе много харесвам вашите неща,които са избродирани на панама с ламе,тунингована /или както там се нарича/,цветна,но до сега освен бяла,друга не съм срещала по магазините.Освен това отдавна вече шия с очила и да се взирам в неразграфената панама ми е доста трудно.А като трябва да се шие фон -ми омръзва и ми е неприятно.

  4. #109

  5. #110

    Подразбиране

    Някой шил ли е на какаова панама?Не съм сигурна така ли се казва,но е на по-тъмни бежови петна.

  6. #111

  7. #112

    Подразбиране

    А от къде купувате тонирана панама???Омръзна ми да шия до припадък фон и вече твърдо съм решила да търся тонирана панама.Живея в София,но в магазините,в които съм ходила има само бяла неразграфена панама.Може би има определини магазини,където продават цветна панама?Ще ви бъда много благодарна ако ми пишете:idea:

  8. #113

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irina48 Виж мнение
    А от къде купувате тонирана панама???Омръзна ми да шия до припадък фон и вече твърдо съм решила да търся тонирана панама.Живея в София,но в магазините,в които съм ходила има само бяла неразграфена панама.Може би има определини магазини,където продават цветна панама?Ще ви бъда много благодарна ако ми пишете:idea:
    http://dmc-art-hobby.com/index.php?action=contactus
    В Младост 1 на пазар Пътеките има също 1 (или 2) малки магазинчета.

  9. #114

  10. #115

    Подразбиране

    Виж тук, Ирина. Има и магазин в София http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=49

  11. #116

    Подразбиране

    Аз съм от Пазарджик и магазина е един-поръчвам и чакам.Сега чувам,че има още един.
    Не мога да повярвам,че в София магазините не са по-заредени.Не е като стоката да се разваля лесно.

  12. #117

    Подразбиране

    аз гласувах за бяла неразграфена панама,понеже на нея за първи път избродирах молитвата за дома,а след това и св.Николай,стана страхотно.Макар,че и черната е идеална .

  13. #118

    Подразбиране

    Здравейте, бих искала да споделя и моето мнение: аз шия на кремава разграфена панама

  14. #119

    Подразбиране Публикуване на мнение в темата

    Аз също съм доволна от Аида.Досега имам 7,8 гоблена на разграфена панама.Но гоблените бяха и на Милена стил и на Вилер и останах доволна.А сега започнах Африканката със схема от форума.Купих българска разграфена панама но останах разочарована.Прекалено мека и образува пилинг.Изобщо трудна за работа.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Аня Виж мнение
    Аз гласувах за бяла панама като имам в предвид Аида 18.Но най-много ми харесва да шия на evenwave,като сега изобщо не ми се поглеждат нашите bg-панами и гобленовия бод.А пък и в качеството на Аида изобщо човек не може да се съмнява. Просто е удоволствие да бродираш всеки бод на нея.
    Здравей,да попитам каква е тази панама evenwave и има ли я в Б-я?

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •