Резултати от анкета: На каква панама предпочитате да бродирате?

Гласували
427. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Кремава (разграфена)

    258 60.42%
  • Кремава (неразграфена)

    28 6.56%
  • Бяла (разграфена)

    63 14.75%
  • Бяла (неразграфена)

    60 14.05%
  • Друга (моля споделете в тази тема)

    18 4.22%
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Показване на 121 до 129 от 129
  1. #121

    Подразбиране

    Моля за съвет!
    Здравейте,момичета!Не съм шила досега на панама различна от българската разграфена.Предстои ми да избирам панама с 25 c t.Коя от двете е по добра : Аида или Лугана ?

  2. #122

    Подразбиране

    Гласувах за "Друга". Нямам предпочитания. Зависи каква изисква гобленът. Не обичам да шия фон наистина, но ако се налага... Обичам да пробвам различни. Последно експериментирах върху черна. Просто си зависи от ефекта, който се цели и от модела...

  3. #123

    Подразбиране

    Бяла магическа разграфена. За каунта ползвам от 14 до 25.

  4. #124

    Подразбиране

    Ако може да ме посъветвате, в ключа на гоблена пише цвят на панамата слонова кост, но никъде не намирам такава. Има цвят шампанско и екрю, не зная коя да избера!

  5. #125

    Подразбиране

    Избери шампанско.Екрюто ще ти дойде тъмничко.

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Избери шампанско.Екрюто ще ти дойде тъмничко.
    Благодаря много!

  7. #127

    Подразбиране

    Гласувах за друга панама. Съобразявам се с цветовите изисквания на гоблена. Не шия отдавна на българска разграфена панама, защото предпочитам кръстче , а и шиенето на фон понякога е излишно. В последно време купувам унгарска панама тип Аида, но има само един плюс- цената, другите и качества са в минус Шия предимно на 16 каунт, по- добре виждам Има доста дизайни на черна панама, които харесвам, имам и ушити на черна, но сега се въздържам, по- трудно ми е . Когато не се шие фон цветът на панамата е много важен, изпитах го върху един дизайн на Майя - Дама в синьо с кученца. Уших я веднъж на екрю , малко ми се губеше по края и я ших втори път на малко по- тъмната панама. Определено се получи по- добре.

  8. #128

    Подразбиране

    Кремава и бяла неразграфена.Предпочитам кръстче бод,14 и 16 каунт,но съм бродирала и на 18 каунт.За по-голям ефект и за да не бродирам фон,все по-често посягам към различни цветове панама,но никога разграфена!

  9. #129

    Подразбиране

    Реклама:
    i az predpochitam Aida 16 i shiya na krastcheta

Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •