Показване на 1 до 15 от 18

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    mareto Мисля че има къде къде по-добри от мен тук,ето даже са ти отговорили много правилно момичетата,така че обръщай се към всички занапред,и винаги ще получиш правилния отговор от някой
    Приятно сърфиране ти желая при нас

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Unhappy Объркана съм

    Виждам тук много вещи хора в занаята, бихте ли ми помогнали?
    Изтеглих си схемите на някои зодии на Ланарте, но са с кръстчета. Ще има ли проблем ако ги шия с гобленов бод. И също така не мога да разбера 1:1 или 1:4 се шие, защото на схемата едно квадратче е с 5 кутиики, а на панамата квадрата е с 10.
    Нищо не ми се връзва. Какво да правя?

  3. #3

    Подразбиране

    Изпращам ви част от схемата, за да придобиете представа за въпроса ми. Благодаря ви предварително! Ще черпя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    mila ne sam mnogo sigurna no 6tom ima6 na shemata si 5 kvadrat4eta a na panamata 10 sledovatelno goblena ti se 6ie 1:4 YsPeH

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mishone Виж мнение
    Виждам тук много вещи хора в занаята, бихте ли ми помогнали?
    Изтеглих си схемите на някои зодии на Ланарте, но са с кръстчета. Ще има ли проблем ако ги шия с гобленов бод. И също така не мога да разбера 1:1 или 1:4 се шие, защото на схемата едно квадратче е с 5 кутиики, а на панамата квадрата е с 10.
    Нищо не ми се връзва. Какво да правя?
    Няма да има никакъв проблем да шиеш с гобленов бод - аз съм правила 2-3 техни модела и станаха идеални. И да , шият се 1:4 .

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •