Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18
  1. #1

    Подразбиране помогнете!!!!



    много ви моля за помощ решила съм да започна този ръстомер но нямам номерата на конците ако някой може да помогне ще черпя по едно кафе макар и виртуално
    благодаря предварително лек и ползотворен ден на всички.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    zori, според мен можеш и да не 4акаш някой да ти даде номерата на конците, можеш и сама да си ги подбереш.
    Вси4ки са достатъ4но ясни и можеш сама да решиш какъв цвят да сложиш, няма много нюанси от цвят, така , 4е пробвай сама
    Аз ших на дъщеря ми гоблен4е с Ме4о Пух , Йори, Прас4о и Тигъра и сама реших с какви цветове да бъде, не е трудно , пробвай , стискам палци.

  3. #3

    Подразбиране

    Ако искаш ще ти дам номерата , кото аз съм използвала , а ти ще си решиш дали да сложиш тях :wink:

  4. #4

    Подразбиране

    Намерих го този ръстомер, но няма номера, а конците са с имена. Тъй че mar4ela е права - можеш да избереш и сама.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mar4ela
    Ако искаш ще ти дам номерата , кото аз съм използвала , а ти ще си решиш дали да сложиш тях :wink:


    ще ти бъда благодарна ако ми ги пратиш
    norfeliq@abv.bg
    а ако ти е по -удобно може и на лични

  6. #6

    Подразбиране

    много ви благодаря за съдействието

  7. #7

    Подразбиране

    Ок , ще ти ги пратя , само 4е утре , защото сега съм на работа .
    Нали не е спешно :wink:

  8. #8

    Подразбиране

    Ето ви ключа с номерата :wink:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mar4ela
    Ок , ще ти ги пратя , само 4е утре , защото сега съм на работа .
    Нали не е спешно :wink:
    не не е толкова спешно


    благодаря!!!!!!!!

  10. #10

    Подразбиране моля помогнете ми

    здравей манка.виждам че ти си една от най -добрите гобленарки и бих искала да ти задам един въпрос.подариха ми гоблен на фирма деменсиос закупен от сащ.шила ли си до сега на тази фирма и имаш ли представа как се шият 1;1 или 1;4.благодаря предварително

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareto Виж мнение
    здравей манка.виждам че ти си една от най -добрите гобленарки и бих искала да ти задам един въпрос.подариха ми гоблен на фирма деменсиос закупен от сащ.шила ли си до сега на тази фирма и имаш ли представа как се шият 1;1 или 1;4.благодаря предварително
    За тези гоблени съм чувала, че към всеки има приложено описание за пбодиране, защото при тях се използват няколко ралични бода с различна дебелина (1,2,3 нишки) на конеца. При тях се шие кръсче, полукръсче, контурен, френски възел и може би гобленов бод.
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareto Виж мнение
    здравей манка.виждам че ти си една от най -добрите гобленарки и бих искала да ти задам един въпрос.подариха ми гоблен на фирма деменсиос закупен от сащ.шила ли си до сега на тази фирма и имаш ли представа как се шият 1;1 или 1;4.благодаря предварително
    Точно както казва Murr e. Аз в момента шия на Dimensions - имам кръстче с 2 (3) нишки, полукръстче с 4 (5) нишки, контурен, френски възелчета и couching. За гобленов бод при Dimensions не съм чувала, но може и да има. Така че най-добре следвай стриктно инструкциите, а ако нещо не разбираш, покажи ги тук, за да ги разясним с общи усилия .

  13. #13

    Подразбиране

    mareto Мисля че има къде къде по-добри от мен тук,ето даже са ти отговорили много правилно момичетата,така че обръщай се към всички занапред,и винаги ще получиш правилния отговор от някой
    Приятно сърфиране ти желая при нас

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #14

    Unhappy Объркана съм

    Виждам тук много вещи хора в занаята, бихте ли ми помогнали?
    Изтеглих си схемите на някои зодии на Ланарте, но са с кръстчета. Ще има ли проблем ако ги шия с гобленов бод. И също така не мога да разбера 1:1 или 1:4 се шие, защото на схемата едно квадратче е с 5 кутиики, а на панамата квадрата е с 10.
    Нищо не ми се връзва. Какво да правя?

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Изпращам ви част от схемата, за да придобиете представа за въпроса ми. Благодаря ви предварително! Ще черпя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •