Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 154

Тема: Списания

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    от тук http://depositfiles.com/en/files/7458594 може да се изтегли програмка за разглеждане на списанията

    a тук http://www.gobleni.info/index.php?op...id=5&Itemid=63 има доста списания

  3. #3

    Подразбиране

    За да можете да видите всичките тези красоти ще ви трябва едно плъгинче, което можете да свалите и инсталирате от тук:
    http://www.celartem.com/en/download/djvu.asp

    Благодаря за хубавите списания!

  4. #4

  5. #5

  6. #6

  7. #7

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    има ли схеми към тези красоти

  11. #11

    Подразбиране

    Доброго дня шановні колеги по захопленю!
    Мені шкода що не можу звернутись до Вас рідною Вам мовою, перепрошую за цю прикрість.
    Мені впринципі приємно що хтось попіклувався про рекламу мого видання на Вашому форумі, але я не є прихильником "такого" поширення видання, тож сподіваюсь, що Ви обмежитесь вже вивішеними номерми й не будете поповнювати свою колекцію схем фоктично за мій кошт.
    Сподіваюсь на Ваше розуміння!

    Уважаемые коллеги по увлечению!
    Мне жаль что я не могу обратиться к Вам на Вашем родном языке, прошу меня извинить.
    Мне вообще то приятно, что кто-то побеспокоился о рекламе моего издания на Вашем форуме, но я не являюсь сторонником «такого» способа распространения моего издания, поэтому искренне надеюсь, что Вы ограничитесь уже присудствующими номерами издания и не станете пополнять свою коллекцию схем за мой счет. Ведь я разрабатываю схемы для журнала что бы жить за счёт его продажи, а не для того что бы его вывешивали для бесплатного скачивания.
    Надеюсь на Ваше понимание!

  12. #12

    Подразбиране списание "Дона"

    Момичета търся 12 брой на сп."Дона".Може ли някой да ми го намери.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, вижте какво открих в нашия РЕП.Ако искате ще ви сканирам моделите които предлагат. За съжаление схемите са с ужасно дребни знаци.

    ..::Gobelin World::..

  14. #14

    Подразбиране

    Уважаемые коллеги по увлечению!
    Мне жаль что я не могу обратиться к Вам на Вашем родном языке, прошу меня извинить.
    Мне вообще то приятно, что кто-то побеспокоился о рекламе моего издания на Вашем форуме, но я не являюсь сторонником «такого» способа распространения моего издания, поэтому искренне надеюсь, что Вы ограничитесь уже присудствующими номерами издания и не станете пополнять свою коллекцию схем за мой счет. Ведь я разрабатываю схемы для журнала что бы жить за счёт его продажи, а не для того что бы его вывешивали для бесплатного скачивания.
    Надеюсь на Ваше понимание![/QUOTE]

    Автор на списание моли да не изнасяме нейното списание на нашия форум

  15. #15

    Подразбиране

    Аз също си го купих,защото е нещо ново или поне аз не го бях виждала досега,но не ми хареса,а цената никак не е малка 3 лв.

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •