Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 16
  1. #1

    Подразбиране Форум-изложба?

    Въпрос към всички: Би ли било добре според вас тук да има място където да си показваме ушитите гоблени, един вид "галерия" на готовите творби...?

    Жалко е че не могат да се прикачват картинки, но би станало и с "img" таг...

  2. #2

    Подразбиране Според мене, ДА -Рени...

    Ако ръководителите решат, могат да се прикрепят като
    сайд към тези,които прилагат свои ушити, но не да се третират като гоблени за продажба, а като изложба.
    Предполагам, че организаторите трябва да решат...
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  3. #3

    Подразбиране

    Няма да е лошо да се показват гоблените тук,но нека шефовете решат :?

  4. #4

    Подразбиране

    I az sam na sashtoto mnenie .Trqbva organizatorite na tozi forum da pomislqt za tova.Shte bade mnogo interesno da ima virtualna galeriq za gobleni
    kadeto vsichki ceniteli na krasivoto ,shte mogat da se
    poliubuvat na nashite tvoreniq

  5. #5

    Подразбиране отговор на Рени

    Здравейте!!!След като разглеждах Руските сайтова,видях че там има показани по същият начин
    ушити гоблени с имената на тези,които са ги изработили.Предполагам, че и при нас може да стане
    това. ..Сега топката е в организаторите!!!

  6. #6

    Подразбиране

    И аз подкрепям напълно идеята.Ако само си говорим за гоблени,без да можем да ги показваме,да видим какво сме ушили и поне ние да им се полюбуваме,а защо не и други ценители, форума би бил меко казано скучен.

  7. #7

    Подразбиране

    Уважаеми участници във форума, идеята ви е много добра. Както вече някои участници във форума знаят, екипът ни работи върху създаването на виртуална галерия, където всеки от вас ще може да показва своите творения на хора от целия свят. Ще бъдат публикувани имената на хората публикували гоблен за изложба и ще имате възможност за изпращането на виртуални покани на ваши приятели да разгледат личната ви галерия с гоблени. Всичко това ще бъде достъпно за всеки от вас и ще бъде напълно безплатно!

    Молим за вашето търпение и подкрепа в това наше начинание. Нека покажем на света на какво сме способни!

    Благодарим Ви,
    eкипът на www.goblenite.com

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame
    Уважаеми участници във форума, идеята ви е много добра. Както вече някои участници във форума знаят, екипът ни работи върху създаването на виртуална галерия, където всеки от вас ще може да показва своите творения на хора от целия свят. Ще бъдат публикувани имената на хората публикували гоблен за изложба и ще имате възможност за изпращането на виртуални покани на ваши приятели да разгледат личната ви галерия с гоблени. Всичко това ще бъде достъпно за всеки от вас и ще бъде напълно безплатно!

    Молим за вашето търпение и подкрепа в това наше начинание. Нека покажем на света на какво сме способни!
    БЛАГОДАРЯ
    Очакваме с нетърпение

    Благодарим Ви,
    eкипът на www.goblenite.com

  9. #9

    Подразбиране

    Очаквам го със голямо нетърпение

  10. #10

    Подразбиране

    Имам предложение: галериите може да са две - едната да е само за продажба на гоблени , а другата да е само като изложба Така тези , които искат да продават или само да разглеждат ще могат да се наслаждават!

  11. #11

    Подразбиране галерии

    Подкрепям идеята на didi71!

  12. #12

    Подразбиране

    Аз също подкрепям идеята на didi 71!!!
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    и аз съм за

  15. #15

    Подразбиране hi

    Реклама:
    И аз мисля че идеята е много добра

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •