Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 230
  1. #166

  2. #167

    Подразбиране

    Ами ако искаш вярвай на 5-ти се прибрах към 13 часа, приготвях до към 17 .30 часа и на другия ден от 15 до 18 - общо в един ден се побирам. Имаше и пържолки, които приготвях към 20 часа, донесоха ги гостите ни и не съм ги снимала.

  3. #168

    Подразбиране

    Ти си страхотна.Искрено ти се възхищавам.

  4. #169

    Подразбиране

    Благодаря на всички за добрите думи.

    Днес направих мевенките и медената къщичка.

    Елхички:



  5. #170

  6. #171

  7. #172

    Подразбиране

    Къщичката е страхотна! Браво! И елхички и звездички--кажи с какви цветни листенца са посипани елхичките?
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  8. #173

    Подразбиране

    Джемма,да те питам за къщичката?Само за украса ли я правиш или си я хапвате на Коледа? И още нещо-като я направиш сега,не омеква ли много до Коледа???
    А,иначе меденките и къщичката са прекрасни!

  9. #174

    Подразбиране

    ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ нямам думи................
    Джемма , ти си страшна,
    искам да съм "Джемма" поне за един ден

  10. #175

    Подразбиране

    Джема, мила, дано си здрава още 100 години, за да радваш сърцата (и не само) на нас и близките ти с твоите кулинарни умения!
    Благодаря ти, че споделяш с нас всичко това!
    Много е полезно!
    Аз, например, познавам една жена, вече възрастна, която е наистина небивал талант и гений в кулинарното изкуство. Беше наследила рецепти от майка си и никога не повтори торта, сладкиш или нещо по-така извънредно. За всички празници я викаха и винаги успешно ставаше всичко! Но проблема е, че тя пазеше всичко в тайна, не искаше да сподели нито една рецепта... А какви торти, какви пити...
    И сега няма на кого да предаде това изкуство. Не знам... аз лично не одобрявам това. Като имаш умение - чудесно! Но какво лошо има, ако и някой друг сътвори нещо с желание и любов?!

    Само един въпрос имам аз относно боята за сладките - каква се използва? Такава за боядисване на яйца или нещо по-специално?

    Успех на всички в приготовленията за Коледа и много настроение!

  11. #176

    Подразбиране

    Ох, как ми се твори и на мен в кухнята, ама нито време, нито кухня имам в момента... Затова поне надничам тук от време на време и се радвам на чуждите произведения. Този форум създава много уют и топлина в душата.

  12. #177

    Подразбиране

    Djemma,твоите вкусотии не са за гледане на гладен стомах!Толкова вкусен външен вид имат!

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NELIA Виж мнение
    Къщичката е страхотна! Браво! И елхички и звездички--кажи с какви цветни листенца са посипани елхичките?
    Това са едни захарни звездички, имам цял буркан от тях- от сладкарската борса ги купих.



    Mermaid, аз ползвам сладкарска течна боя, на става и тази, която продават по Великден, стига на нея да пише, че е за яйца и сладкиши.


    mar4ela, и аз бих искала някой да ме отмени поне за 1 ден.


    Скарлет, преди я хапвахме, но я правих 2 дни преди Коледа, а сега от 2 год я правя отрано и я слагам на секцията в хола за украса. Не я ядем, все пак пада прах върху нея. Жертвам малко продукти, но какво да се прави- красиво е и мирише приятно в стаята - на канела, на Коледа.

  14. #179

    Подразбиране

    Ето изпякох и баклавичките тази вечер. Естествено няма сега да ги заливам със сироп. Ще ги съхранявам в кутия до Коледа и Нова година.Половината ще сиропирам за единия празник, а другата половина - за другия. (Нещо апаратът ми не фокусира добре от няколко дни, вече веднъж беше на ремонт заради това )




  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    И без да са фокусирани снимките си личи ,че си направила супер вкусни изкушения особено баклавичките.
    Джемма може ли рецепта за тях?

Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •