Страница 16 от 16 ПърваПърва ... 6141516
Показване на 226 до 230 от 230
  1. #226

    Подразбиране

    Момичета, искам да задам един въпрос точно тук. Защо при положение, че тази тема е авторска, други хора я пълнят със своите предложения? Въпросът ми е съвсем добронамерен. Смятам че щом темата се казва "От кухнята на Джемма" е уместно тук да се коментират представените от нея рецепти. Аз лично следя с интерес темата и без да съм нейния автор се дразня, че други публикуват свои неща тук. Аз лично пиша в тази тема ако имам въпрос конкретно към Джемма или съм изпробвала нейна рецепта и споделям мнение.
    Смятам, че е такова отношение е неуважение към нея. Никой не ви спира да си направите свои авторски теми и така да спазим рамките на добрия тон.

  2. #227

    Подразбиране

    Личните теми са затова,да се поубликуват рецепти на създателите им!
    Всеки,който иска да пусне рецепта,прави или отделна тема или създава своя лична тема!

  3. #228

    Подразбиране

    Именно!!! И затова повдигнах въпроса!

  4. #229

    Подразбиране

    Добър въпрос, нека го имаме предвид и за други теми
    Аз пък имам следното предложение - тъй като точно тази тема стана вече доста обширна, Джема, какво ще кажеш да откриеш трета част и там вече да си знаем, че Джема дава рецептите, а ние само питаме

  5. #230

    Подразбиране

    Реклама:
    Охоо, имах проблеми с интернета и докато ме е нямало гледам и лек спор се е зародил. Не ми е удобно да правя забележки и да се възползвам от модераторските права да трия и затова нищо не съм споменала досега. Закривам тази част тогава и ще открия нова, ама нищо не съм правила тези дни по-интересно. Сега се пече един хляб, като стане- с него ще открия новата тема тогава.

Страница 16 от 16 ПърваПърва ... 6141516

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •