Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 230
  1. #46

    Подразбиране

    Мили, радвам се, че ти хареса ! Аз бях цяла седмица в командировка в Плевен, снощи се прибрах и сега ме сърбят ръчичките да направя нещо, обаче съм решила да захващам от днес една диетаааа. Как ще се стърпя да не ям , не знам.

  2. #47

    Подразбиране

    Бротчета

    Вода - 1чаша
    Яйце - 1
    Брашно - 3 чаши
    Захар - 1 с.л.
    Сол - 1,5 ч.л.
    Масло - 0,5 чаша
    Мая - 2,5 ч.л. суха или 1/2 кубче прясна

    Замесва се тесто, като втаса се оформят малки топки. Оставят се да втасат, посипват се с брашно и след като увеличат обема си двойно се пекат при 200 гр С.


  3. #48

    Подразбиране

    Днес направих още крем карамел и кифлички с кашкавал.Рацепти няма да пиша- знаете ги, кифличките ги има тук във форума като отделна тема ( вече е на предпоследна страница )
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    Джемма браво на теб, но какво стана с диетата, захвана ли я или се отказа? Защото и аз съм на диета, така че не се чувствай сама в начинанието

  5. #50

    Подразбиране

    Издържах вчера до 15 часа с диетата, но от понеделник започвам сериозно. Ти защо си на диета?

  6. #51

    Подразбиране

    Защото имам да свалям към 15 кг и така си давам начален тласък, с диетата се надявам да смъкна ок. 5 кг и после по-свободен хранителен режим. Дано да успея, че вече три пъти свалям и се разболявам сериозно и пак качвам.
    И на теб успех!!!
    А честито ти ново аватарче!

  7. #52

    Подразбиране

    Здравейте!Преди година и 4 месеца правих една диета и успях за около месец да сваля 13 кг.От тогава до сега не съм качила и 1 кг,макар че от нищо не се лишавам.И понеже имам още килограми за сваляне тези дни пак ще я започвам.Мисля ,че диетата е популярна-т.н."безвъглехидратна"-не се ядат храни съдържащи въглехидрати.Това означава 20 дни без - захар и др.сладки неща,картофи,ориз и бобови култури,мляко и мл.продукти ,алкохол.Моге да се ядат зеленчуци,печени или варени меса ,колбаси/без малотрайни/макар ,че аз ядях/ и за 20 дни могат да се свалят до 20 кг.

  8. #53

    Подразбиране Тц,тц,Тц-чудо!

    Боже!!! Каква е тази диета?Чудо!

    Аз от 1 юли съм на строг пост и гладни сънища,защото кръвното ми танцува,измъчих се да гледам как другите ядат сладолед на корем, и съм смъкнала едва 8 килограма. Ще взема да опитам и това чудо.Благодаря,че я сподели.

  9. #54

    Подразбиране

    Za men obache ne e podhodiasta, za syzhalenie ( precaka mi se kirilicata predi malko).

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от CANU6KA Виж мнение
    Здравейте!Преди година и 4 месеца правих една диета и успях за около месец да сваля 13 кг.От тогава до сега не съм качила и 1 кг,макар че от нищо не се лишавам.И понеже имам още килограми за сваляне тези дни пак ще я започвам.Мисля ,че диетата е популярна-т.н."безвъглехидратна"-не се ядат храни съдържащи въглехидрати.Това означава 20 дни без - захар и др.сладки неща,картофи,ориз и бобови култури,мляко и мл.продукти ,алкохол.Моге да се ядат зеленчуци,печени или варени меса ,колбаси/без малотрайни/макар ,че аз ядях/ и за 20 дни могат да се свалят до 20 кг.
    това не е ли прочутата диета на Аткинс ? Доколкото знам, тя разчита на правилното пре-подреждане на метаболизма - знаете, че с възрастта и ражданията всички сме с нарушена и неправилна обмяна на веществата! Идеята е след като се стопят депата на организма той да започне да си функционира нормално. Но досега не съм чувала за такива забележителни резултати - нито кило върнато обратно при положение, че не се лишаваш от нищо ?! Чудо!

  11. #56

    Подразбиране Може ли малко пояснение???

    За кандидат-диетични - може ли малко пояснение : по-подробно за разрешените и неразрешени храни. Плодовете - ябълки и грейпфрути също ли попадат под забрана за консумиране???
    Ех, ако не 20 кг, а 7-8 сваля ще ви обичам много.
    Още една мераклийка

  12. #57

    Подразбиране диета

    Ето подробности за диетата.РАЗРЕШЕНИ ХРАНИ:всички видове месо-приготвено без паниране,сушено месо,колбаси,без кренвирши,всички видове риба и рибни консерви ; всички видове салати,зеленчуци,подправени със сол,олио и оцет.Може да се яде лютеница без захар,яйца и зеленчуци поиготвени по всякакъв начин/без паниране/.Пие се минерална вода с лимон,кафе и всички видове чай без захар.Половин литър вино е позволено след шестия ден.ЗАБРАНЕНИ ХРАНИ:хляб.брашно,ориз,боб,грах,галета,панирано месо,тестени изделия,ядки и кренвирши; без запръжки и без мляко и млечни продукти,кремове,маргарин,сладкиши,захар,шоколад,с ладолед и никакви плодове.ВАЖНО:да се пият витамин С-1 таблетка ,витамин Е,калций,магнезий или мултивитамини.Тази диета може да я спазвате толкова дни ,колкото килограми искате да отслабнете.Човек свалил 20 килограма,след спирането на диетата ще му трябват 2 години,за да започне пак да пълнее.

  13. #58

    Подразбиране

    Лично аз, не съм я спазвала стриктно и затова може би не отслабнах с 20, а само с 13 кг.По финансови съображения си хапвах и кренвирши и кашкавал,но съм доволна и на този резултат.Ако успея да я приложа пак,непременно ще се похваля.

  14. #59

    Подразбиране Благодаря за информацията

    Огромно благодаря за поясненията!
    Ще пробвам, дано имам воля .........и ще чакам резултат
    Ще се похваля , или оплача .

  15. #60

    Подразбиране за обикновените бисквити

    Реклама:
    от кои обикновени бисквити взимате, че то сега има различни като грамаж, дебелина, брой. просто , за да знам за тази доза колко точно отиват първия път, пък после вече ще си взимам от каквато марка има.

Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •