Момичета, тук съм!!!!!!!!!От петък ми се развали видеокартата и трябваше да чакам до днес, за да получат нова и да ми я сменят.Да знаете, тези дни само за вас си мислех, особено се притеснявах за това, че ще си помислите, че само така съм поела нещата и съм изчезнала. Голямата тема е в bg mamma и там можете да видите дори по градове какво се прави. Мога да намеря утре телефона на софиянки, но ще го пусна в събота, защото семейно решихме да посетим панаира в Пловдив и няма да успея сега, а искам да ви проверя всички, във всички теми, че много ми домъчня за вас. Сериозно- знаете ли, че този форум пристрастява. По моята тема- за сега очаквам още доуточнения колко деца ще се включат в бродирането за базара. Има идея, която всъщност приветствам-да се включим и ние с наши малки неща в базарите. Мога да обсъдя това и с другите момичета от градовете и всяка да се свърже по места с нас. Би било чудесно. Да знаете, че жените са много дейни. Трябваше да се видим в понеделник в София, но не съм влизала още в бг мама и не знам дали остава в сила уговорката.Ние, във Видин сме впрегнали телевизии, радио, вестници и работим. Мои приятелки непрекъснато ме питат как да помагат. Ще ви напиша нещо сериозно-куриозно. Навсякъде, където гледат по-малки деца искат памперси. Софиянки ни намериха ефтини и качествени памперси и ние казахме на видинския началник направление соц. дейности, че имаме решение. За наша огромна изненада се оказа, че господата ползват само Чико-марка и , понеже така са свикнали децата ....Направо изумяхме , разликата в цената е 2,5 пъти. Не можем , обаче нищо да кажем...За сега нямаме такива правомощия, а и не ни е такава работата, макър да си го имаме едно на ум вече.Случая е пореден за такива неща. Втори пример-организираме на 21.09. заедно с общината стрийтбол и ни обещават няколко топки. пращаме офицялни факсове, организираме се, събираме пари за да почерпим децата- пълна програма и накрая се ощказва, че от Ново село и Белоградчик точно тогава нямало кой да отпусне транспорт за децата. Ние нямаме право да ги возим, но ще организираме при тях игрите, за да видят от малките градове,че не живеем само за мига...Дано не ви писна от дългото ми писмо...Ще се включа отново в събота