Здравейте мили помощнички!НИЯ, голямо БЛАГОДАРЯ! Получих пакета с комплектчетата и нещата започват да придобиват по-осезаеми черти. Атинянче, влизаш във форума, после в благотворителните акции и гледаш по градове. Ако се справя с тази техника ще пусна линк към темата, но , понеже съм все-още на Вие пиша простичко. Както писах вече, оказа се, че деца умеят и да плетат, защото имат кръжок по плетиво и бродерия. Аз, обаче с плетките съм зле и познавам само преждата като такава и куките, та можеу и прежда да пращате, но не знам каква. Това оставам да прецените вие. Относно децата и възрастта - в Ново село са от 7 до 18 години, в Белоградчик-също. В дома в Гомотарци са всички вэзрасти, но там са с недъзи и генетични заболявания и номерата са почти като за 3-7 години. В с.Рабиша са до 7 год., но има и малко по-големички. Характерно за всички деца, гледани от държавата е, че са недоразвити и недохранени, което предопределя и по-бавния им растеж. В понеделник отново се видяхме с едната директорка и тя ще ми организира до края на седмицата среща с госпожата, която води кръжока, за да се уговорим какво ще правим конкретно и кога започваме. Много се радвам, е ще ми помогнете, а другите момичета от нашата организация все-още не вярват. Сега, след като писах първо на Вас, ще им се похваля веднага. Ния, пакета ти ще обиколи няколко офиса, за да се изфукам, че нашия форум е пръв по организираност!