Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 88
  1. #31

    Подразбиране отг

    Права си! Трябва да не се хвърлям с целия плам, но не мога-искам сега и веднага да направя това, което съм решила или е редно.после тайно съм щастлива и се издигам в собствените си очи . Ох, май не го обясних точно, но смисъла е същия. Добре ми е да помагам и другите да знаят, че могат да се обърнат към мен.Относно по-малките деца - те разкриват душите си без задръжки и са много весели. Тези, които днес пратихме в София ленд са си тръгнали оттам чак след 17 часа. Останали са много доволни, но това е само инфо по телефона . Утре сигурно ще донесат фотото и ще покажем снимките. Чудесно е, че сте съпричастни. Нямам думи да изразя колко много ми помагате духовно - следвам всяко напътствие казано от вас.

  2. #32

    Подразбиране

    Скорпионче,ного е приятно това, което казваш. Имам предвит радостта, която сте подарили на децата.

    Какво стана с идеята за гобленчетата? Ще има ли кръжок по ръкоделие?
    Да пращаме ли гоблените?

  3. #33

    Подразбиране отг

    Утре ще ходим в още един дом Чакайте да кажа какво ще трябва и колко.Там децата са повече.Надявам се да има и повече момичета.

  4. #34

    Подразбиране

    Можеш ли да напишеш името на фондацията ти и някакъв телефон.Една жена иска да дари нови дънкови облекла ,но не бях много убедителна само с адреса ти.Тя има магазин за детски дрехи.

    Пиши кога да пращаме,аз съм готова!

    Направих комплекта и купих бельо.Само кажи кога !
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #35

    Exclamation

    Скорпион, ама къде изчезна!

    Защо не отговаряш по темата!!!!

    Хайде ,чакаме те !
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #36

    Подразбиране

    Момичета, тук съм!!!!!!!!!От петък ми се развали видеокартата и трябваше да чакам до днес, за да получат нова и да ми я сменят.Да знаете, тези дни само за вас си мислех, особено се притеснявах за това, че ще си помислите, че само така съм поела нещата и съм изчезнала. Голямата тема е в bg mamma и там можете да видите дори по градове какво се прави. Мога да намеря утре телефона на софиянки, но ще го пусна в събота, защото семейно решихме да посетим панаира в Пловдив и няма да успея сега, а искам да ви проверя всички, във всички теми, че много ми домъчня за вас. Сериозно- знаете ли, че този форум пристрастява. По моята тема- за сега очаквам още доуточнения колко деца ще се включат в бродирането за базара. Има идея, която всъщност приветствам-да се включим и ние с наши малки неща в базарите. Мога да обсъдя това и с другите момичета от градовете и всяка да се свърже по места с нас. Би било чудесно. Да знаете, че жените са много дейни. Трябваше да се видим в понеделник в София, но не съм влизала още в бг мама и не знам дали остава в сила уговорката.Ние, във Видин сме впрегнали телевизии, радио, вестници и работим. Мои приятелки непрекъснато ме питат как да помагат. Ще ви напиша нещо сериозно-куриозно. Навсякъде, където гледат по-малки деца искат памперси. Софиянки ни намериха ефтини и качествени памперси и ние казахме на видинския началник направление соц. дейности, че имаме решение. За наша огромна изненада се оказа, че господата ползват само Чико-марка и , понеже така са свикнали децата ....Направо изумяхме , разликата в цената е 2,5 пъти. Не можем , обаче нищо да кажем...За сега нямаме такива правомощия, а и не ни е такава работата, макър да си го имаме едно на ум вече.Случая е пореден за такива неща. Втори пример-организираме на 21.09. заедно с общината стрийтбол и ни обещават няколко топки. пращаме офицялни факсове, организираме се, събираме пари за да почерпим децата- пълна програма и накрая се ощказва, че от Ново село и Белоградчик точно тогава нямало кой да отпусне транспорт за децата. Ние нямаме право да ги возим, но ще организираме при тях игрите, за да видят от малките градове,

  7. #37

    Подразбиране

    Момичета, тук съм!!!!!!!!!От петък ми се развали видеокартата и трябваше да чакам до днес, за да получат нова и да ми я сменят.Да знаете, тези дни само за вас си мислех, особено се притеснявах за това, че ще си помислите, че само така съм поела нещата и съм изчезнала. Голямата тема е в bg mamma и там можете да видите дори по градове какво се прави. Мога да намеря утре телефона на софиянки, но ще го пусна в събота, защото семейно решихме да посетим панаира в Пловдив и няма да успея сега, а искам да ви проверя всички, във всички теми, че много ми домъчня за вас. Сериозно- знаете ли, че този форум пристрастява. По моята тема- за сега очаквам още доуточнения колко деца ще се включат в бродирането за базара. Има идея, която всъщност приветствам-да се включим и ние с наши малки неща в базарите. Мога да обсъдя това и с другите момичета от градовете и всяка да се свърже по места с нас. Би било чудесно. Да знаете, че жените са много дейни. Трябваше да се видим в понеделник в София, но не съм влизала още в бг мама и не знам дали остава в сила уговорката.Ние, във Видин сме впрегнали телевизии, радио, вестници и работим. Мои приятелки непрекъснато ме питат как да помагат. Ще ви напиша нещо сериозно-куриозно. Навсякъде, където гледат по-малки деца искат памперси. Софиянки ни намериха ефтини и качествени памперси и ние казахме на видинския началник направление соц. дейности, че имаме решение. За наша огромна изненада се оказа, че господата ползват само Чико-марка и , понеже така са свикнали децата ....Направо изумяхме , разликата в цената е 2,5 пъти. Не можем , обаче нищо да кажем...За сега нямаме такива правомощия, а и не ни е такава работата, макър да си го имаме едно на ум вече.Случая е пореден за такива неща. Втори пример-организираме на 21.09. заедно с общината стрийтбол и ни обещават няколко топки. пращаме офицялни факсове, организираме се, събираме пари за да почерпим децата- пълна програма и накрая се ощказва, че от Ново село и Белоградчик точно тогава нямало кой да отпусне транспорт за децата. Ние нямаме право да ги возим, но ще организираме при тях игрите, за да видят от малките градове,че не живеем само за мига...Дано не ви писна от дългото ми писмо...Ще се включа отново в събота

  8. #38

    Подразбиране

    Малеееее, тази страничка си е моя, но и така става. Вече имам отговор - в два от домовете има такива кръжоци - по бродерия и плетиво- момичетата са по десетина и доста добре се справят . Лично аз не съм видяла техни работи, защото говорихме с директорите, та мога спокойно да обявя АКЦИЯТА за ОТКРИТА. Сега Вие сте на ход да помагате малко, която с каквото може. Следобяда се разрових в моите списания, защото искаме да организираме коледния базар няколко поредни дни, тъй като ще има и рисунки, ушити неща, дърворезби и други, та поразгледах с какво да започнем и отделих модели на малки дядоколедовци, елхички, камбанки и други такива-сещате се. Аз също ще започна да шия неща, които ще дам за базара, но, ако имате предвид нещо да изпратите можете да го направите вече. Утре едно от децата в Ново село има рожден ден и мислим няколко майки да го изненадаме с тортичка и снимки. Тъкмо да допълним апарата от ходенето на другите деца в Софияленд и ще публикувам да ни видите отново.

  9. #39

    Подразбиране

    А къде да пращаме! Още утре ще приготвя няколко комплектчета за шиене.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #40

  11. #41

    Подразбиране и аз искам да у4аствам

    Здравей Скорпион днес слу4айно попаднах на темата и много ми допадна това което правите ти и моми4етата и аз бих искала да се влклю4а и помогна с каквото мога тъй като съм нова в това хоби не разполагам с излишни конци панама или пък схеми вси4ко което съм шила до сега (а то не е много )е от готови комплектовки така 4е нищо не ми е останало но пък мога да купя някое и друго малко и лесно гоблен4е от магазина не са скъпи а и си заслужава ако с това мога да върна усмивката на някое дете макар и за малко .Изпрати ми адрес на който мога да изпратя комплектите с който ще се снабдя
    албена

  12. #42

    Подразбиране

    Здр. отново на всички помагачки. Момичета, оказа се, че има кръжоци и в двете училища- в Ново село и в Белоградчик и децата бродират и плетат, както бях писала по-горе. пратете простички неща, които да направят бързо и да не ги откаже, разбира се, аз ще помагам. Моят адрес е Видин 3700 ул. Тополовец 8 Диана Димитрова.

  13. #43

  14. #44

    Подразбиране

    Къде в Бг-Мамма е темата. Търсих, но не я видях.
    И аз искам да се включа и да помогна.Освен с материали за шиене с друго какво може да се помогне и за колко големи деца?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте мили помощнички!НИЯ, голямо БЛАГОДАРЯ! Получих пакета с комплектчетата и нещата започват да придобиват по-осезаеми черти. Атинянче, влизаш във форума, после в благотворителните акции и гледаш по градове. Ако се справя с тази техника ще пусна линк към темата, но , понеже съм все-още на Вие пиша простичко. Както писах вече, оказа се, че деца умеят и да плетат, защото имат кръжок по плетиво и бродерия. Аз, обаче с плетките съм зле и познавам само преждата като такава и куките, та можеу и прежда да пращате, но не знам каква. Това оставам да прецените вие. Относно децата и възрастта - в Ново село са от 7 до 18 години, в Белоградчик-също. В дома в Гомотарци са всички вэзрасти, но там са с недъзи и генетични заболявания и номерата са почти като за 3-7 години. В с.Рабиша са до 7 год., но има и малко по-големички. Характерно за всички деца, гледани от държавата е, че са недоразвити и недохранени, което предопределя и по-бавния им растеж. В понеделник отново се видяхме с едната директорка и тя ще ми организира до края на седмицата среща с госпожата, която води кръжока, за да се уговорим какво ще правим конкретно и кога започваме. Много се радвам, е ще ми помогнете, а другите момичета от нашата организация все-още не вярват. Сега, след като писах първо на Вас, ще им се похваля веднага. Ния, пакета ти ще обиколи няколко офиса, за да се изфукам, че нашия форум е пръв по организираност!

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •