Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 88
  1. #46

    Подразбиране

    Скорпион, преди 1 час и аз ти пратих моето пакетче!Сложила съм една много лесна схемичка на роза,панама,игла и конци.Има и 2 слипчета за момченце.
    Трябва да ги получиш тези дни!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #47

    Подразбиране

    Здравей Скорпион, и аз ти изпратих едно пакет4е с две малки гоблен4ета , едно на едно се шият, видях 4е е така едва след като се прибрах в къщи искренно се надиявам да не е проблем за децата . В су4ай 4е не се справят ще изпратя други

  3. #48

    Подразбиране

    Скорпионче, днес взех комплекта и утре го пращам. Слагам и още един скромен подарък в гоблена, дано детето, което ще го получи да се зарадва. Избрала съм лесно гобленче, за да може по - бързо да се види крайният резултат.
    Очаквай колетче тези дни

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Получих к-та от Албена и от Гергана и много благодаря. В пощата са предупредени да не се стряскат , защото се очаква вълна от пратки! Благодаря Ви от сърце!Не се притеснявайте, ако някъде има проблем- нали съм спец в тази област- ще го оправя.АААААААА, щах да забравя - УШИХ " СЪЕДИНЕНИЕТО НА ВОДАТА И ЗЕМЯТА" и го дадох току-що за рамка- не се сдържах. Ще го снимам, след като стане готов и ще Ви го покажа. Срок за изпълнение- 2,6 месеца!!!!!!!!Горещо го препоръчвам, защото е повече от хубав!

  5. #50

    Подразбиране

    Радвам се,че си получила пакетчето.

    Чакаме да ни покажеш гоблена!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #51

    Подразбиране

    Гоблена отиде веднага на рамка и ще го видите като го взема и снимам. А сега какво да шия?????????????????????

  7. #52

    Подразбиране

    Току-що получих и пакета на Соня от Пещера-БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #53

    Подразбиране

    Ами ОК. Ще видя още какво имам в къщи и ще пратя :-)

  9. #54

    Подразбиране

    Скорпионче, пратих и ти и мойто колетче ...
    Моля те като обикаляш по домовете, хвърляй по едно око къде от какво имат нужда. Имам предвид къде няма ютия, къде телевизор, за пералня са ми малки силите, но за дребни и полезни неща мога да помогна за Коледа!
    Може и да ви се струва абсурдно, но миналата Коледа имаше промоции и купихме един ТВ с ДВД, а се оказа проблем на кого да го дадем! Тези в София умишлено ги пропуснах, а тези около града бяха супер незаинтересовани - имам предвид директорките, на които се обадих! Накрая го оставихме в Нови хан - там има един свещеник, който е направил приют към църквичката и се грижи сам за бездомните деца! Ако имате възможност - помагайте му - той е сам, дори и държавата не стои зад гърба му!!!

  10. #55

    Подразбиране

    Скорпионче, тъкмо щях да пиша дали си получила нещо от пощата и видях поста. Радвам се, че пощите този път си свършиха работата, както обещаха!
    Ако можем да помогнем с още нещо - насреща сме!

  11. #56

    Подразбиране

    Скорпионче поздравявам те за дейността която си подела и съжалявам че чак днес видях темата. Мога да ти пратя малки комплектомвки и имам конци за плетена на една кука, тъй че само кажи от какво имат нужда тези деца.
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  12. #57

    Подразбиране

    Момичета, толкова е приятно да седнеш привечер пред екранчето и да "видиш" приятелки отсреща!Който не го е преживял да му се случи!Луси, питаш къде какво няма- не ми се говори какво има.Ние гледаме с 8 очи и пак са малко. Сега ще дадем за един дом, в който излизат деца , навършили 18 год. диванче, фотьойл, маса, столове. За сега събираме между нас, защото ще уплашим хората, но предстои една медийна атака на местните телевизии и те ще снимат, ще правим интервюта и такива работи, та хората да видят наживо. Нашите директори не дават вид, че им е неприятно, дори ни затрупаха с искания и ние малко се озорихме. Ще се преборим. Тук, както и в цялата страна хората трябва да се подсещат. Просто телевизиите и радиата говорят и снимат само хитови простотии, а проблемите на децата изобщо не са на дневен ред, както и доста други неща. Желанията винаги са повече от възможностите, но, нали съм скорпион-захапвам и не се отказвам. Обещавам!

  13. #58

    Подразбиране

    Мери, забравих да ти отговоря и на теб. С две думи- има нужда от всички, нямаме претенции и не връщаме нищо.Да не го приемеш на сериозно, аз се шегувам в рамките на сериозното.Видях, че си от Хюстън- там родителите ми имат добри приятели, които сигурно познаваш- Дора и Недялко, имат фирма за сухи храни, чайове , супи и др. "Янаско". Недялко работеше в местния клон на СО-МАТ и дълги години поддържахме приятелство, но последните години, както става времето и работата ни отдалечи, а и Хасково не е така близо. Ако се случи да ги видиш- много здраве от Диди, Ани и Жоро.

  14. #59

    Подразбиране

    Offline

    Пол:
    Публикации: 221


    2 пъти Мъжка Майка

    Местожителство:
    Северозапад !!!


    Re: Движение на българските майки - ВИДИН - тема 2
    « #27 петък, 06 октомври 2006, 16:06 »

    --------------------------------------------------------------------------------

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=67975

    ето снимките , от посещението на децата от Гомотарци в София Ленд ,което ние видинските майки организирахме за децата

    Информирай модератор
    _____________________________________

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Копирах, какното се хвана и не посмях да пусна бутона, така, че - ето снимки на децата от гомотарци и на моята приятелка - мъжката майка писмената

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •