Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 88

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здр. отново на всички помагачки. Момичета, оказа се, че има кръжоци и в двете училища- в Ново село и в Белоградчик и децата бродират и плетат, както бях писала по-горе. пратете простички неща, които да направят бързо и да не ги откаже, разбира се, аз ще помагам. Моят адрес е Видин 3700 ул. Тополовец 8 Диана Димитрова.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Къде в Бг-Мамма е темата. Търсих, но не я видях.
    И аз искам да се включа и да помогна.Освен с материали за шиене с друго какво може да се помогне и за колко големи деца?

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте мили помощнички!НИЯ, голямо БЛАГОДАРЯ! Получих пакета с комплектчетата и нещата започват да придобиват по-осезаеми черти. Атинянче, влизаш във форума, после в благотворителните акции и гледаш по градове. Ако се справя с тази техника ще пусна линк към темата, но , понеже съм все-още на Вие пиша простичко. Както писах вече, оказа се, че деца умеят и да плетат, защото имат кръжок по плетиво и бродерия. Аз, обаче с плетките съм зле и познавам само преждата като такава и куките, та можеу и прежда да пращате, но не знам каква. Това оставам да прецените вие. Относно децата и възрастта - в Ново село са от 7 до 18 години, в Белоградчик-също. В дома в Гомотарци са всички вэзрасти, но там са с недъзи и генетични заболявания и номерата са почти като за 3-7 години. В с.Рабиша са до 7 год., но има и малко по-големички. Характерно за всички деца, гледани от държавата е, че са недоразвити и недохранени, което предопределя и по-бавния им растеж. В понеделник отново се видяхме с едната директорка и тя ще ми организира до края на седмицата среща с госпожата, която води кръжока, за да се уговорим какво ще правим конкретно и кога започваме. Много се радвам, е ще ми помогнете, а другите момичета от нашата организация все-още не вярват. Сега, след като писах първо на Вас, ще им се похваля веднага. Ния, пакета ти ще обиколи няколко офиса, за да се изфукам, че нашия форум е пръв по организираност!

  5. #5

    Подразбиране

    Скорпион, преди 1 час и аз ти пратих моето пакетче!Сложила съм една много лесна схемичка на роза,панама,игла и конци.Има и 2 слипчета за момченце.
    Трябва да ги получиш тези дни!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #6

    Подразбиране

    Здравей Скорпион, и аз ти изпратих едно пакет4е с две малки гоблен4ета , едно на едно се шият, видях 4е е така едва след като се прибрах в къщи искренно се надиявам да не е проблем за децата . В су4ай 4е не се справят ще изпратя други

  7. #7

    Подразбиране

    Скорпионче, днес взех комплекта и утре го пращам. Слагам и още един скромен подарък в гоблена, дано детето, което ще го получи да се зарадва. Избрала съм лесно гобленче, за да може по - бързо да се види крайният резултат.
    Очаквай колетче тези дни

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Получих к-та от Албена и от Гергана и много благодаря. В пощата са предупредени да не се стряскат , защото се очаква вълна от пратки! Благодаря Ви от сърце!Не се притеснявайте, ако някъде има проблем- нали съм спец в тази област- ще го оправя.АААААААА, щах да забравя - УШИХ " СЪЕДИНЕНИЕТО НА ВОДАТА И ЗЕМЯТА" и го дадох току-що за рамка- не се сдържах. Ще го снимам, след като стане готов и ще Ви го покажа. Срок за изпълнение- 2,6 месеца!!!!!!!!Горещо го препоръчвам, защото е повече от хубав!

  9. #9

    Подразбиране

    Радвам се,че си получила пакетчето.

    Чакаме да ни покажеш гоблена!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  10. #10

    Подразбиране

    Гоблена отиде веднага на рамка и ще го видите като го взема и снимам. А сега какво да шия?????????????????????

  11. #11

    Подразбиране

    Току-що получих и пакета на Соня от Пещера-БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Ами ОК. Ще видя още какво имам в къщи и ще пратя :-)

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, толкова е приятно да седнеш привечер пред екранчето и да "видиш" приятелки отсреща!Който не го е преживял да му се случи!Луси, питаш къде какво няма- не ми се говори какво има.Ние гледаме с 8 очи и пак са малко. Сега ще дадем за един дом, в който излизат деца , навършили 18 год. диванче, фотьойл, маса, столове. За сега събираме между нас, защото ще уплашим хората, но предстои една медийна атака на местните телевизии и те ще снимат, ще правим интервюта и такива работи, та хората да видят наживо. Нашите директори не дават вид, че им е неприятно, дори ни затрупаха с искания и ние малко се озорихме. Ще се преборим. Тук, както и в цялата страна хората трябва да се подсещат. Просто телевизиите и радиата говорят и снимат само хитови простотии, а проблемите на децата изобщо не са на дневен ред, както и доста други неща. Желанията винаги са повече от възможностите, но, нали съм скорпион-захапвам и не се отказвам. Обещавам!

  14. #14

    Подразбиране

    Мери, забравих да ти отговоря и на теб. С две думи- има нужда от всички, нямаме претенции и не връщаме нищо.Да не го приемеш на сериозно, аз се шегувам в рамките на сериозното.Видях, че си от Хюстън- там родителите ми имат добри приятели, които сигурно познаваш- Дора и Недялко, имат фирма за сухи храни, чайове , супи и др. "Янаско". Недялко работеше в местния клон на СО-МАТ и дълги години поддържахме приятелство, но последните години, както става времето и работата ни отдалечи, а и Хасково не е така близо. Ако се случи да ги видиш- много здраве от Диди, Ани и Жоро.

  15. #15

    Подразбиране

    Offline

    Пол:
    Публикации: 221


    2 пъти Мъжка Майка

    Местожителство:
    Северозапад !!!


    Re: Движение на българските майки - ВИДИН - тема 2
    « #27 петък, 06 октомври 2006, 16:06 »

    --------------------------------------------------------------------------------

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=67975

    ето снимките , от посещението на децата от Гомотарци в София Ленд ,което ние видинските майки организирахме за децата

    Информирай модератор
    _____________________________________

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •