Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 88
  1. #61

    Подразбиране

    Браво,радвам се ,че има такива хора като теб.Настръхнах като гладах снимките.Може ли да ми кажеш някакви координати на движението в Пазарджик.Имам запазени дрехи,почти нови палта които искам да даря,но са доста обемисти и няма с какво да ги изпратя по пощата.По- удобно ще ми е да ги занеса някъде.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #62

    Подразбиране

    Пазарджишкото дете пълни с обич майчино сърце!ако съм успяла това е линка

  3. #63

    Подразбиране

    Пазарджишкото дете пълни с обич майчино сърце!

  4. #64

    Подразбиране

    Нищо не виждам,къде е линка?
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #65

    Подразбиране

    Чакай, не става! Отиваш в бг мама, после влизаш във форумите, после гледаш май трети ред с удебелени букви пише По градове и там ще видиш това, което се опитвах да кача. Много са сладки и успех. Прати им видински поздрав, а сега ще им пиша, че има ентусиаст, ако искаш дай твои координати, за да се свържат те с теб

  6. #66

    Подразбиране


    Скорпионче, вчера ми върнаха пакетчето, нещо не съм попълнила както трябва ...
    Днес ще ти го пусна пак! Сложила съм ти и малко прежда !

  7. #67

    Подразбиране

    Супер!И аз се опитах да пратя една схема на съфорумка в Пловдив и още се бави - ужас, но не се отказваме. Междувременно, аз шия разни неща за базара - камбанки, коледни звезди, други леснотийки, че не се знае кога ще ми се пришие нещо по-сериозно лично за мен.

  8. #68

    Подразбиране

    Скорпионче, и аз днес изпратих моето колетче!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  9. #69

    Подразбиране

    направо сте страхотни. Пощальоните се побъркаха. Обади ми се и Милена от "Милена стил" и се уточнихме какво да ми пратят. Аз, да се похваля набързо, уж на майтап набродирах ангелчето, което се е облегнало на Ланарте върху бяла и синя панама. Ще снимам вдруги ден и ще Ви покажа, даже ще снимам и схемата и ще пусна и нея на който иска. Много бързо се шие и става чудесен подарък за всякакъв повод. Аз си купувам рамки от Практис , има в различни цветове и "убивам рибата " с тях.

  10. #70

    Подразбиране

    нелиа, много благодаря за нещата. Току-що раздавачката ми ги донесе с усмивка.

  11. #71

    Подразбиране

    Скорпионче днес изпратих моето колетче.Комплектовах около,50 картички с всичко необходимо за изработката им и няколко готови.

  12. #72

    Подразбиране

    супер!!!!!!!!!благодаря!!!!!

  13. #73

    Подразбиране

    Соня, получих пакета и нямам думи- толкова много неща , лесни за изработка и хубави!Благодаря и на Милена от Мездра! Чудесни комплектчета, аз ги имам ушити и дори съм приготвила схемата на едното за шиене.

  14. #74

    Подразбиране

    Благодаря за огромния пакет на "Милена стил", лично на учредителката, която се включи в акцията от сърце. Пожелавам й добрината да й се върне хилядократно, както и на всички Вас, които ме подкрепяте!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Днес ще пратя моето пакетче. А и ето един сайт с няколко лесни схеми http://www.past-impressions.co.uk/freecharts.htm. Вчера една съ-форумка е пуснала няколко такива сайта.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •