Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 36

Тема: защо така?

  1. #1

    Подразбиране защо така?

    Защо от два три дни форума не се отваря винаги , а в съобщение картинки не мога да прикача И сега опитвам по няколко пъти да прикача файл и не става... Ще опитам пак...
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  2. #2

    Подразбиране


    И при мене е така. Аз мислех, че компа нещо се прецаква . Може би е от доставчика

  3. #3

    Подразбиране

    И при мене е така!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    Аз имам същите проблеми
    Няма ли кой да отговори на въпросите ни
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  5. #5

    Подразбиране

    :twisted: аз също имам този проблем и влизам с Google

  6. #6

    Подразбиране 3

    И аз бях така, дори с търсачката не можех да вляза в сайта, а само във форума, но се оправи.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте,
    Имаше проблеми през изминалите дни със зареждането на форума и сайта и те бяха от страна на доставчика.
    Получихме обещание, че от днес няма да ги има.
    От известно време при работа със сайта понякога се появяват бели екрани. Също работим и над този проблем и с нетърпение чакаме деня, с който ще бъде отстранен :wink:

    Радваме се, че споделихте за проблемите си
    Приятна вечер!

  8. #8

    Подразбиране

    Съжалявам, че отново ви занимавам с това - но отново имам старите проблеми - влизам във форума през Google и не мога да качвам картинки.
    Остава ми възможността само да пиша
    Явно проблемът не е отстранен. Чакам с нетърпение денят ,в който това ще стане
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  9. #9

    Подразбиране

    Добро утро,днес все още не е отстранен проблема .Нищо не се прикачва и както си разглеждаш страниците ти изчезва сървъра.Да не говорим за отваряне на страница пък,едва, едва.
    Мисля че трябва по-сериозно да настоявате за оправяне,тук влизат на ден страшно много хора и е крайно неприятно когато нещо не е наред
    Приятен ден.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #10

    Подразбиране

    Имам проблем от 10 дни. Досега влизах автоматично регистрирана, но напоследък не мога да чета последните теми, например в Кулинарен свят. Реших да влизам нерегистрирана и започвам да разглеждам темите в Кулинарията. Кликвам на Кулинарен свят, за да се заредят всички теми. Зарежда се някаква страница от около края на август и ми се изписва, че съм регистрирана. Кликвам на Изход, но трябва да потретя, за да отреагира и така се въртя в омагьосан кръг. :twisted:

  11. #11

    Подразбиране

    Изглежда, че не е отстранен проблема. Работим по въпроса и Ви молим за търпение

    Лек ден! :wink:

  12. #12

    Подразбиране

    Дано проблема беде скоро отстранен, защото наистина е неприятно да виждаш бели екрани, а да ти пише, че е изпълнено.
    Днес от сутринта се опитвам да вляза във форума, но неуспешно. Даже и с гугъл не става. Сега успях, но се чудя до кога ли?

    Пожелавам Ви бързо оправяне от страна на доставцичите, защото имаме нужда от този форум :wink:

  13. #13

    Подразбиране защо

    Защо и по какъв начин из форума шета вируса NOD32Kernel :?
    Добре, че антивирусната сработва навреме

  14. #14

    Подразбиране

    rebostobg къде отвори ,че ти се появи вируса

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    NOD32Kernel не е вирус а процес в Windows от антивирусната ти програма.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •