Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 36

Тема: защо така?

  1. #16

    Подразбиране

    ЗАЩО ДНЕС НЕ ПОЛУЧИХ НИТО ЕДИН Е-МЕЙЛ ЗА ТЕМИТЕ, КОИТО СЛЕДЯ (А ВСЕ ОЩЕ ПИШЕ, ЧЕ ГИ СЛЕДЯ, И ПО ТЯХ ИМАШЕ НОВИ МНЕНИЯ), НИТО КОГАТО ПОЛУЧИХ НОВО ЛС

  2. #17

    Подразбиране въпрос

    Цитат Първоначално написано от manka
    rebostobg къде отвори ,че ти се появи вируса
    2 пъти ми се появява вирус: веднъж, когато разглеждах темата "пейзажи" и веднъж, когато писах на ЛС :?

  3. #18

    Подразбиране

    Lyubka, имаше проблем - не работеше и предварителен преглед на мнение.Имам подозрения, че причината е една и съща. Но всичко вече е в историята

    rebostobg, по никакъв начин не можете да прихванете вирус от форума.
    Може единствено ако има някакъв линк към заразен файл някъде и го отворите.
    Какво е съобщението, което Ви изкарва антивирусната? Може ли да го публикувате тук?

  4. #19

    Wink

    Пиша в тази тема, защото в събота пуснах нова тема "Проблем при прикачване на снимка" , но гледам, че в новия форум темата ми я няма! Незнам каква е причината... ще обясня пак проблема, макар че очаквам вече с новия форум и този проблем да го няма!
    Ставаше въпрос, че когато прикачвах снимка ми излизаше няколко пъти една графика на жена в профил вместо снимката. Не обърнах веднага внимание на това, но забелязах, че в мнението на Ния в заявки е излязла същата графика и тогава разбрах, че това е проблем и то не само при мен! Ако бях обърнала внимание по-рано, но съжалявам...
    Надявам се с новото обновление да е оправен и този проблем, но и да не изчезват темите!

  5. #20

    Cool

    И аз да питам!Защо невиждам никаква картинка на гоблен който търсят участниците в форума?Само при мен ли е така?Ако е така какво да направя?
    „Борбата е моята стихия, а победата — моето правило."

  6. #21

    Подразбиране

    Здравейте,
    съобщаваме ви, че всички стари изображения са възстановени навсякъде!
    Вижте примерно тук:
    http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=1157


  7. #22

  8. #23

    Подразбиране защо така

    Отиваш на Нов отговор и отгоре над прозорчето има лента с инструменти. Избираш кламера /прикачен файл/ и ти се отваря нов прозорец с BROWSE. И си прикачваш.

  9. #24

    Подразбиране до flame

    Добър вечер Уважаеми администратори, дано не прекалявам вече с моите въпроси, но ЗАЩО не ми се изписват адресите на сайтовете ми и какво да направя, за да стане това възможно Благодаря

  10. #25

    Подразбиране

    rebostobg влез в контролен панел и от там си ги оправи

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #26

    Подразбиране

    rebostobg , не сме те забравили .
    Сега добавихме бутонче за ЛС и продължаваме с останалите неща.
    Молим за малко търпение и разбиране.

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    Не искам да получавам мейл за всяко мнение, тема и т.н. Какво да корегирам?! Съвсем се обърках.

    Махнах абонаментите, дали е достатъчно?!

  14. #29

    Подразбиране

    Дори и два - три пъти да отворя дадена тема, тя продължава да ми седи като непрочетена. Само при мен ли е така?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Защо не мога да намеря/или не ги виждам???/ иконките с емоциите, когато искам да напиша съобщение???Помогнете ми, моля ви!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •