Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 208
  1. #166

  2. #167

    Подразбиране

    Вече мога да покажа и гоблена от анонимния конкурс.Може би не се хареса на повечето от вас но за мен е истинско бижу.Умря циганката дето ме хвалеше.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #168

    Подразбиране

    На мен ми хареса,но всъщност наистина успя да ми грабне окото чак като го видях на живо.На снимката не е и наполовина толкова красив,колкото е в действителност!Направо релефен ми изглеждаше.

  4. #169

    Подразбиране

    Моля те , и аз ще те похваля. Гоблена е невероятен , един от тия които наистина много харесах
    v_g_g@mail.bg

  5. #170

    Smile

    Много е красив..............

  6. #171

    Подразбиране

    Гобленчето е прекрасно. Дай малко повече инфо за комплектовката, защото май, че това ще е следващия ми започнат гоблен.

  7. #172

    Подразбиране

    Филми схемата ми е от нета.Комплектовката моя с лекииииииии изменения.

  8. #173

    Подразбиране

    Щом е Дименшън не може да е лош.Много си е хубав Лили.Радвай му се
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #174

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен!И този,и Леврон, и Стария град и....всичките гоблени са ти истински бижута.Имам схемата на Стария град и не знаех дали може да се разчита на нея,но сега вече съм убедена.С удоволствие разглеждам страничките ти и се възхищавам на всичко което си сътворила!

  10. #175

    Подразбиране

    Гоблена е прекрасен Лили
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  11. #176

    Подразбиране

    Лили, твоят гоблен е моят фаворит от конкурса.Истинска прелест е и съжалявам, че не бях на срещата да го видя на живо. Толкова много ми харесва, че вече съм му определила място на стената до моето море и нямам търпение да дойде зимата, че да си го ушия.

  12. #177

    Подразбиране

    И на мен ми хареса много, но нямаше как да се гласува за повече от три гоблена. Той ми беше в топ 5 . Лили, радвам се, че вече шиеш Дим с лекота. А помня как не ти вървяха в началото...

  13. #178

    Подразбиране

    лили гоблена си е хубав някога мислех да го шия но кое по-напред да ти е честит , в крайна сметка нали сме ги шили за себе си , а не за това дали се харесват на другите
    но какво чета ,че и ти почна да променяш нещо по ключовете

  14. #179

    Подразбиране

    Много красив гоблен...любим на моя син-и той разглеждаше конкурсните гоблени,иска да му избродирам нещо такова,направо е като нарисуван!

  15. #180

    Подразбиране от Дорка

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Забравила съм да си сложа и снимка на последната творба.
    Лили,а този как се казва и на коя фирма е?Харесва ми (по моя вкус е) А всичките ти гоблени са чудесниПродължавай да ни радваш с нови красоти Лили,ако можеш пусни цялата си колекция в снимки да им се радваме и да ни пълнят очите!!!
    Редактирано от dori4a : 13.10.2013 в 23:01. Причина: добавка

Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •