Резултати от анкета: Допада ли ви новия форум?

Гласували
115. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да

    91 79.13%
  • Не

    24 20.87%
Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 130

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Поздравления за обновяването!!!
    Така ни обновихте че свят ми се зави..

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Thumbs up

    Честито обновяване на всички!!!!!
    Малко по-малко ще свикнем с всички нови неща
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  3. #3

    Подразбиране

    Браво /къде ми е имотиконката/,сега поне спокойно ще си прескачам страниците,можеш на която си искаш стр.да отидеш.!!!!!!!!
    Още веднъж бравооооооо.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    Ето ги:


    Няма ли ги вдясно от полето, в което пишете мнение?

  5. #5

    Подразбиране

    Ура! С повечето неща се справих по-бързо,отколкото очаквах.Правилно казват хората,че " На страха очите са големи" Но все още съм далеч от времето,ако ме пита някой нещо да мога да обясня. Не разбирам нищо от компютри и за сега залагам само на моята вродена интилигентност /умря циганката дето ме хвали/ :wink:

    Но още не зная как да прикачвам файлове, а и не намерих къде да прочета за това.Някой може ли да ми каже
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    NIA, ще направим филмче за това как се прикачват файлове,
    sweety, рано е за скинове да се мисли в момента, но в бъдеще може и да сложим.
    Сега ще се постараем да коригираме цветовете да се доближат до тези на предишния форум.

  7. #7

    Post

    Здравейте,неможах да си позная форума-браво
    Нямам думи,дано да се ориентираме бързо всички защото е станало страхотно.
    Успех
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  8. #8

    Post

    Поразходих се,но не можах да разбера от къде да пусна ЛС и аватара къде ми е,пак ли трябва да го прикачвам?Благодаря Ви предварително.
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    valioa, аватара ти е добавен успешно и вече се вижда .
    По въпроса с Личните съобщения честно казано и на нас не ни беше много ясен, но го разгадахме! Вижте начина:


    Ще се опитаме да направим така че да има и бутонче, както беше преди, стискайте палци.


  10. #10

    Talking мнение

    Здравейте,
    аз съм в луд възторг от направената каша.Сигурно мислите, че всички ваши форумци са компютърни специалисти.Съжалявам, ще си пишат само много малко от участващите досега.Това нещо трябваше да се направи с допитване до участниците и освен това да се разясни каква е целта на занятието.Е, някой веднага ще ми отговори - да стане по-удобно и красиво.Не намирам, че е така.Да не говорим, че има много правописни грешки, които говорят че много сте бързали...Защо не са запазени старите ни регистрации, аватари и т.н. ами сега да започваме отначало.Вярно днес е неделя и можем да се упражним върху новото творение.Дано успея да се оправя поне да видя какво сте направили докрай.

  11. #11

    Подразбиране сайта е по подреден и изчистен ,

    ..но аз не виждам нито една картинка .само линкове които не винаги с е отварят , ако идеята ви е била да е по подредено , ок ,хубаво е така ,но аз все още не съм наясно с много от новите неща тук и несмея и да питам ,след едно насметване от страна на една ;много мила дама;.така че ,ние новите ще се чустваме на гости дълго време
    обичам красивите неща

  12. #12

    Подразбиране

    lucy , молбите ти са изпълнени.

    Masha, промяната на форума се наложи от появилите се проблеми в стария форум като вируси, дупки в сигурноста, проблеми с аватарите, проблеми с прикачването на снимки, некоректно функциониране на известяването и абонамента за теми и т.н... а не само за да е по-удобно и красиво. Старите регистрации и аватари са запазени, така че не е нужно да започвате отначало...

    Pepito, картинките не са прехвърлени осще от стария форум, затова в момента не се виждат. Питай всичко, което не ти е ясно, ние ще помагаме!

    Моля, не приемайте форума, като нещо ново, той си е същия като стария, приемете го така все едно сте сменили тапицерията, частите и цвета на колата си с нов.

  13. #13

    Smile здравейте

    аз пьк си искам стария форум .а Цвети да си смени аватор4ето ,в момента много и подхожда
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Само аз ли не мога да намеря къде са емотиконите?
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  15. #15

    Подразбиране

    Навярно всичко е направено за по-добро,но за сега не мога да преценя.
    Много объркващо е за мен всичко.Аз съм по-възрастна и никога не съм
    учила компютър.Прочетох обясненията ,но не разбрах много неща.Термините ,които използват компютърните специалисти са ми напълно непознати.Трябва да потърся някой ,за да ми обяснявя и да ми направи нужните промени.Дано такива като мен да са единични случаи.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •