Резултати от анкета: Допада ли ви новия форум?

Гласували
115. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да

    91 79.13%
  • Не

    24 20.87%
Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 130
  1. #46

    Подразбиране

    Основните неща успях да разбера още първият ден.Но с всяко влизане във форума откривам нещо нова,което го е нямало преди и сега разбирам,че обновения форум е по-добър от предишния и повече ми харесва.Вече ща гласувам в анкетата,защото имам изградено мнение,до сега се колебаех и не бях сигурна този или онзи онзи отговор се отнася за мен.
    Все още не мога да разбера следното:

    1. Защо не мога да прикача файл към ЛС ?Няма я опцията,която съществува над полето,когато пишем мнение.
    2. Каква е ролята на тези приятелски групи? Трябва ли да уведомявам някой,че ми е приятел и обратното?

    3. Току що видях,че днес по друг начин мога да прикачвам файлове,а не както вчера.Вярна,че пипах някакви настройки за редактор,но не съм сигурна дали аз мога да си променям или е нещо от форума.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #47

    Подразбиране

    здравейте момичета малко съм объркано около новия форум но се надявам,че бързо ще свикна .

  3. #48

    Подразбиране

    Здравейте
    Едва днес видях новия вид на форума и все още се ориентирам в него.
    Някои неща открих, други все още изучавам.
    Но искам да попитам къде ми е аватара? В личните ми настойки пише, че няма прикачен аватар???, а и не се вижда галерията? Какво да направя?
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  4. #49

    Thumbs up

    Много ми е странно, но се надявам бързо да свикнем всички!

  5. #50

    Подразбиране

    Харесва ми,но ще падне голямо лутане!

  6. #51

    Подразбиране

    И аз не влизах два дни във форума,видях че се обновява,малко съм изненадана и малко объркана от това,което виждам.Но изненадата ми е приятна и мисля,че ни трябва малко време ,за да свикнем с новото-все пак всичко се прави в наш интерес.

  7. #52

    Подразбиране

    Здравейте,
    съобщаваме ви, че всички стари изображения са възстановени навсякъде!
    Вижте примерно тук:
    http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=1157


  8. #53

    Подразбиране

    Kaк да включа e-mail адреса си в "Информация за контакт" в профила?
    За да не стои в подписа.

  9. #54

  10. #55

    Подразбиране

    Много сте се постарали с новия форум, браво
    И на мен ми беше малко странно и различно, но вече взех да свиквам! Мисля че обясненията са добри и с малко старание се научава всичко! Най-много ми харесва видеото, мисля че е полезно за всички и по-ясно обяснено не може и да бъде
    Мисля че трабва да поздравим нашите администратори за старанието, което полагат да ни обясняват подробно и нагледно всичко
    ЩЕ СВИКНЕМ С НОВИЯ ФОРУМ И ПОСЛЕ НЯМА ДА НИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ОСВЕН ТОВА ИМА ПОВЕЧЕ ВЪЗМОЖНОСТИ И УЛЕСНЕНИЯ!

  11. #56

    Подразбиране

    Много ме кефи стрелкичката при страниците долу,където се пише на коя страница искаш да отидеш.Преди не знам дали я е имало,но сега ще я ползвам с удоволствие.
    Приятелите са твърде скъп разкош...Те струват скъпо не поради това,което правиш за тях,а поради това,което се отказваш да правиш заради тях.
    Х.Ибсен

  12. #57

    Подразбиране

    Приветствам новия форум!Макар ,че ми е малко странно и различно мисля,че с хубавото се свиква бързо.
    Искам да попитам защо не ми се появява аватара?

  13. #58

    Подразбиране

    Поздравления за новия форум! Харесва ми, но докато свикна ще ми е трудничко. Мога ли и аз да попитам до кога няма да ми има аватарчето? Много ми харесваше и си го искам, амо може, МОЛЯЯЯЯЯ!

  14. #59

    Подразбиране

    Поздравления за новия форум и от мен. Колкото повече го "опознавам" , толкова повече ми харесва.
    Но имам един въпрос - не е ли възможно размерът на картинките да се върне както в стария форум? Доста време се губи докато зареди пълния размер, особено ако компа или нет-а са по-бавни.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравявам всички, които са положили много труд, усилие и страние за да ни бъде по-лесно и интересно във форума.Сутринта бях доста приятно изненадана когато влязох тук Доста поседях и ходих насам натам но смятам че горе, долу се ориентирах. Пожелавам на модераторите приятно отговаряне на многобройните ни въпроси докато напълно свикнем с новите неща тук

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •