Резултати от анкета: Допада ли ви новия форум?

Гласували
115. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да

    91 79.13%
  • Не

    24 20.87%
Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 130
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Helen Виж мнение
    Поздравления за новия форум и от мен. Колкото повече го "опознавам" , толкова повече ми харесва.
    Но имам един въпрос - не е ли възможно размерът на картинките да се върне както в стария форум? Доста време се губи докато зареди пълния размер, особено ако компа или нет-а са по-бавни.

    Аз също подкрепям това мнение.Особено пък където няма картинка,а само някакъв линк.Когато видиш картинката веднага преценяваш дали те интересува,а сега както е трябва задължително да я отвориш и да видиш,чи напразно си си загубил времето за нещо,което не представлява интерес за теб.

    И още нещо -често ми се случва да обърквам картинката с аватара - с еднакви размери са. Предполагам,че е възможно ,ако не с предишния размер, то поне малко по-големи от аватарите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #62

    Подразбиране здравейте

    аз сьм на сьщото мнение .Така сайта не е интересен ,когато няма картинки и не всеки е перфектно зрение че да гледа тези малки картинки .Ако ти трябва нещо от по предни страници трябва да си губиш времето да отваряш един по един файловете.а всеки от нас открадва малко време да разгледа сайта.Вижте сайта на Малисса.ру хубави големи картинки с силен черен шрифт ясен за четене .Хайде да бьдем честни и вижте че почти сайта не се посещава както преди

  3. #63

    Подразбиране

    Аз също подкрепям мнението за картинките,ако може да си останат като преди защото не само краднем от така ценното си време а и шием, и четем тук и напрежението на очите идва малко в повече.
    Благодаря
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  4. #64

    Подразбиране

    Поздавления за новия форум!След тридневно отсъствие, сега съм като''пате в кълчища'', но смятам,че ще се справя. Имам два въпроса - защо немога да видя емоцийките/виждам само малките отдолу/ и не може ли там където е
    ПРЕДХОДНА ТЕМА- СЛЕДВАЩА ТЕМА - по средата да се сложи НОВИНИ,за да не се качваме нагоре, за да се върнем обратно в темата/ оох, незнам дали ме разбрахте/.
    ..::Gobelin World::..

  5. #65

    Подразбиране

    здравейте и от мен.още не съм напълно разгледала новия сайт,но ми допада..днес времето е дъждовно,така че имам цял ден да го разуча.

  6. #66

    Подразбиране

    gerynce, valioa,
    всички стари картинки са възстановени, освен това регенерирахме всички от малките картинки да са вече по-големи за да не се взираме всички. Увеличихме и шрифта, вече се чете значително по- лесно.

    Вижте примерно тук:
    http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=183

    keissi, вче би трябвало да виждаш емоцийките, а за да се качваш автоматично нагоре може за момента да ползваш малко по надолу има едно такова меню където е избрано "Новини", само натискаш бутончето "ОК", или пък най-долу във форума в ляво има едно квадратно бутонче, пише "TOP".

  7. #67

    Подразбиране

    Благодаря flame
    ..::Gobelin World::..

  8. #68

    Подразбиране

    Така с картинките е вече друго
    Не е необходимо да заемат половиния екран,но преди повечето от тях задължително трябваше да ги увеличаваме,за да разберем за какво става въпрос. Благодаря ви
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #69

    Подразбиране

    Добър ден,картинките добре,ама кой ги сложи тези огромни букви,знам че почнах да досаждам,но е май малко грозничко така, не мислите ли


    И още нещо някъде има ли форум ,в който аватарите да са над постовете??

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #70

    Подразбиране

    Flame,искренни благодарности вижда се по добре и се чете по бързо
    Успехи
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  11. #71

    Подразбиране

    Добър ден на всички форумци. Преди да споделя мнението си за новата визия на форума (казвам визия, защото всичко останало според моите наблюдения си е налице) държа да отбележа, че до сега не съм взимала отношение по нито една от темите, просто защото ми беше достаъчно да чета и да се радвам на вашия опит във всяко едно отношение. Освен това съм и само любител на гоблените. Та на въпроса чета всички тези упреци към администраторите и честно казано никак не споделям мнението на повечето от вас. Не мислите ли, че е меко казано неуважително, че не оценявате усилията на тези хора да направят форума едно по-сигурно място за нас? Съгласна съм, човек трудно приема промените, свиквайки с вече познатото. Когато чета обаче мнения от вида "картинките ги няма=> форумът вече не е интересен"... извинете, но това предизвиква само смях Не картинките правят форума! Не рамерът на буквите, нито този на картинките! Създават го хората, които го посещават Останалото може да се сподели под формата на препоръка или съвет към администраторите, за да се чувстваме ние по-добре и по-комфортно тук. Благодаря, че увеличихте рамера на картинките, така наистина спестява време, а и изглежда по добре(в предния форум на една страница се събираха значително по-малко на брой и трябваше да изчаквам по-дълго зареждането на всяка страница заради размера им). Това исках само да споделя с вас. Приятен и успешен ден с повече усмивки ви пожелявам
    catch me if you can... :>

  12. #72

    Подразбиране

    Е, сега всичко си дойде на мястото - и аватари, и инфо за профила, и картинките и всичко останало. Все едно,че сме си във стария форум,но с нова дреха.Благодарности и поздравления.
    Освен всичко останало спечелихме и някои екстри.Най-се радвам на бързата навигация.

    Админите и модераторите могат да излязат в заслужена почивка.Да остане само един дежурен,който да трие повтарящите се картинки,че е много досадно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #73

    Подразбиране

    devilkin, NIA, благодаря .
    Е има още какво да се желае, но действаме по въпроса

  14. #74

    Подразбиране

    Може би защото трудно свиквам с нови неща и ми е малко криво все пак , но в този вид на форума успях да си сложа аватарчето , което преди неможех ....... Ще свикнем ........... а и трябва , все пак имаме обща идея и страст
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Може ли една молба от моя страна - ако е възможно бихте ли променили шрифта на текстчетата, които ни излизат в полето за подписите? По-прегледно ще стане ако има визуална разлика между съобщението и "дежурния " текст, поне така си мисля ... Или намалете размера или го направете курсив или и аз не знам, но ми се иска да виждам разлика .

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •