Резултати от анкета: Допада ли ви новия форум?

Гласували
115. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да

    91 79.13%
  • Не

    24 20.87%
Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 130
  1. #1

    Smile ОБНОВЯВАНЕ НА ФОРУМА

    Здравейте съфорумци ,

    както всички забелязвате обновяването на форума е готово на около 90%. Остават още 10% за да завършим започнатото. Освен промененият интерфейс, са добавени още един куп възможности към форума, които се надяваме да ви бъдат полезни. Има лека промяна в опциите, но не е нищо сложно и се надяваме бързо да свикнете с тях, каот разбира се ако имате въпроси ние ще помагаме.

    Промяната на форума се наложи от появилите се проблеми в стария форум като вируси, дупки в сигурноста, проблеми с аватарите, проблеми с прикачването на снимки, некоректно функциониране на известяването и абонамента за теми и т.н.. Сега вече се надяваме всички тези проблеми да останат в миналото.

    В момента най-важното е да влезете във вашия профил и да направите някои настройки които са важни за да можете да използвате форума и той да ви служи безпроблемно.

    Ако ви се стори, че някъде виждате по-малко теми отколкото всъщност са, моля прегледайте какви са текущите ви настройки за визуализиране (показани на прикачената картинка).



    Много е възможно в бързината да сме допуснали някъде правописни грешки, или да има текстове на английски. Ще сме ви благодарни, ако ни съобщавате за тях, за да можем да ги поправим.

    Също така ще забележите, че някои от старите прикачени изображения в момента липсват, но и това ще бъде оправено скоро. Всичко ще си дойде на мястото постепенно.

    Благодарим на всички за проявеното търпение и още веднъж се извиняваме, че в съботния ден форума го нямаше

    С пожелания за приятен ден,
    Екипът на Гоблените.com - Всичко за Вашето хоби!

  2. #2

    Подразбиране

    Идеята за обновяване е чудесна,ама да ви кажа сега аболютно нищичко не разбирам.
    1.всеки път трябва да оправям тези настройки,които сте показали.няма ли начин да се запаметят?
    2.защо не виждам никъде нито една картинка във форума?
    3.не виждам къде са емотиконите,много ми е объркано всичко

    Ако се сетя за нещо друго ще ви пиша пак,но за 5 мин останах с впечатлението че за първи път влизам в този форум (confused)

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей UnHandy,
    досега не сме променяил настройки по форума. З картинките писахме в новината че скоро ще бъдат качени и те, обновяването не е завършило на 100% все още. По въпроса с емотиконките, молим всички да погледнат тук как точно да си конфигурират профила.
    Ще ви отнеме има няма 2-3 минути.

    1. В личния ви профил се влиза по този начин:


    2. Следвайте инструкциите от този линк:
    http://www.goblenite.com/forum/video/help.html

  4. #4

    Подразбиране

    Нямам думи!!! Възхитена съм! Страхотно е!
    Наистина много, мнооого ми харесва!!!!
    Сега поне имаме възможност да разберем за какво става дума в някоя нова тема без да се налага да я отваряме и това е направо велико- винаги съм я обожавала тази екстра ! А и това с бързия отговор....ей, ама голяма работа сте! Браво на вас!

  5. #5

    Подразбиране

    Идеята е хубава , само дето имам истрити доса мнения ,( а и не само мои ) и сега отново настройки и т.н. Е но след като друг начин няма , ще го преживея ...............

  6. #6

    Подразбиране

    Miro, всички теми и мнения са си тук,
    моля виж тази картинка:



    Чрез показаните опции можеш да определяш дали да виждаш само новите теми и мнения или и по-старите (т.е. всички написани досега)

  7. #7

    Wink

    Ами да ни е честит обновения форум!излиза така че днес си писахме на вятъра,ама нищо де!Надявам се да свикнем бързо с новостите и удобството на всичко което ни предлагате
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Ако ви се стори, че някъде виждате по-малко теми отколкото всъщност са, моля прегледайте какви са текущите ви настройки за визуализиране (показани на прикачената картинка).



    Предполагам, че UnHandy е имала впредвид дали тези настройки трябва всеки път да се променят? Аз поне също не намирам начин как да се запаметят. Изобщо има ли такъв?

  9. #9

    Thumbs up Дано е по-лесно!

    Като сложите картинките,смятам че ще си стане интересно пак.
    Приятелите са твърде скъп разкош...Те струват скъпо не поради това,което правиш за тях,а поради това,което се отказваш да правиш заради тях.
    Х.Ибсен

  10. #10

    Подразбиране

    Поздравления за обновения форум! Още съм само тук,в тази тема и не ми се смейте,но направо ми се изправи косата,всичко ми е "тъмна Индия" както се казва.Не зная колко време ще ми е необходимо,за да се почувствам комфортно,както беше преди.На този етап имам само една забележка, а именно възможно ли е да се увеличи малко контраста между текст и фон?Не зная другите как са,но аз чувствам леко напрежение в очите,а не забравяйте,че тук се задържаме достатъчно дълго време. Или само при мен е така?Това е за сега.Все пак съм на първата тема.Сигурно ще ви засипя с отговори.И дано да мога да се оправя с непознатите за мен термини и изобщо с всичко,че иначе направо не ми се мисли,ще трябва да ви напусна и.....къде ми е плачещата емотиконка?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #11

    Arrow

    Много въпроси ще има в следващите дни

    Моля преглеждайте какво пише във "Въпроси и отговори" преди да питате за да не се дублира информацията

    Преди малко забелязах още нещо интересно. Преди да влезете в някоя тема ако задържите мишката върху заглавието, за момент се вижда началото на първото мнение от темата

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    и.....къде ми е плачещата емотиконка?

    Просто под иконките има един линк "More", цъкате на него и виждате всичките.
    Ще променим цветовете много скоро. Това не е завършения външен вид. Наистина и аз усетих напрежение

  13. #13

    Подразбиране

    Харесва ми много! Малко време и ще свикнем.

  14. #14

    Подразбиране

    Поздравления за обновяването!!!
    Така ни обновихте че свят ми се зави..

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #15

    Thumbs up

    Реклама:
    Честито обновяване на всички!!!!!
    Малко по-малко ще свикнем с всички нови неща
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •