Резултати от анкета: Допада ли ви новия форум?

Гласували
115. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да

    91 79.13%
  • Не

    24 20.87%
Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 130
  1. #16

    Подразбиране

    Браво /къде ми е имотиконката/,сега поне спокойно ще си прескачам страниците,можеш на която си искаш стр.да отидеш.!!!!!!!!
    Още веднъж бравооооооо.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #17

    Подразбиране

    Ето ги:


    Няма ли ги вдясно от полето, в което пишете мнение?

  3. #18

    Подразбиране

    :upbeer: за админите за труда който са положили :yes:

    Някои неща мисля че са излишни, но все пак вие сте майсторите [:] Искам да попитам дали има скинове?А ако няма дали ще се добавят? Засега не ги виждам и затова питам [:]

  4. #19

    Подразбиране

    На мен пък не ми е ясно аватара ми защо го няма?

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Бамби Виж мнение
    На мен пък не ми е ясно аватара ми защо го няма?

    Бамби,аватара ти си е на мястото.Поне аз го виждам. И да използвам случая да те поздравя с годишнината ти.Нека тази годишнина се повтаря много пъти и заедно да бъдете на сребърната свадба на вашите внуци...поне!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #21

    Подразбиране

    NIA, благодаря ти!
    Аватара ми сега наистина си е там и проблема е решен!

  7. #22

    Подразбиране

    Ура! С повечето неща се справих по-бързо,отколкото очаквах.Правилно казват хората,че " На страха очите са големи" Но все още съм далеч от времето,ако ме пита някой нещо да мога да обясня. Не разбирам нищо от компютри и за сега залагам само на моята вродена интилигентност /умря циганката дето ме хвали/ :wink:

    Но още не зная как да прикачвам файлове, а и не намерих къде да прочета за това.Някой може ли да ми каже
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #23

    Подразбиране

    NIA, ще направим филмче за това как се прикачват файлове,
    sweety, рано е за скинове да се мисли в момента, но в бъдеще може и да сложим.
    Сега ще се постараем да коригираме цветовете да се доближат до тези на предишния форум.

  9. #24

    Post

    Здравейте,неможах да си позная форума-браво
    Нямам думи,дано да се ориентираме бързо всички защото е станало страхотно.
    Успех
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  10. #25

    Post

    Поразходих се,но не можах да разбера от къде да пусна ЛС и аватара къде ми е,пак ли трябва да го прикачвам?Благодаря Ви предварително.
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  11. #26

    Подразбиране

    valioa, аватара ти е добавен успешно и вече се вижда .
    По въпроса с Личните съобщения честно казано и на нас не ни беше много ясен, но го разгадахме! Вижте начина:


    Ще се опитаме да направим така че да има и бутонче, както беше преди, стискайте палци.


  12. #27

    Smile

    Ами честито и от мен!
    Направо не можах да повярвам на очите си! Още разглеждам и се уча, но имам 2 молби:
    1. искам си аватара
    2. може ли смайлитата да се добавят вътре в текста , който се пише?

  13. #28

    Подразбиране

    Днес е по-добре с цветовете. Дори ми напомня за стария форум. Може би това беше и стряскащото първоначално.Само още ми е терсене с датата,която е толкова невзрачна,че едва я виждам. И това "днес" още не мога да свикна с него.Когато беше изписана самата дата си "сверявах часовника" както се казва, т.е.ориентирах се във времето,а и като видя самата дата се подсещах за много неще,докато това "днес" е малко относително-поне аз така го приемам.
    Току що открих нещо /нали съм си любопитко/, отгоре над полето има едно личице и като кликна върху него се показва падащо меню за емотикони, освен това от страни където пише More.
    Открих и как се прикачват файлове.До личицето има друго копче-от там се прикачват фаловете.Абе натискайте всички копчета и там си пише.Сега ще се опитам да прикача файл да видим дали ще се получи.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #29

    Talking мнение

    Здравейте,
    аз съм в луд възторг от направената каша.Сигурно мислите, че всички ваши форумци са компютърни специалисти.Съжалявам, ще си пишат само много малко от участващите досега.Това нещо трябваше да се направи с допитване до участниците и освен това да се разясни каква е целта на занятието.Е, някой веднага ще ми отговори - да стане по-удобно и красиво.Не намирам, че е така.Да не говорим, че има много правописни грешки, които говорят че много сте бързали...Защо не са запазени старите ни регистрации, аватари и т.н. ами сега да започваме отначало.Вярно днес е неделя и можем да се упражним върху новото творение.Дано успея да се оправя поне да видя какво сте направили докрай.

  15. #30

    Подразбиране сайта е по подреден и изчистен ,

    Реклама:
    ..но аз не виждам нито една картинка .само линкове които не винаги с е отварят , ако идеята ви е била да е по подредено , ок ,хубаво е така ,но аз все още не съм наясно с много от новите неща тук и несмея и да питам ,след едно насметване от страна на една ;много мила дама;.така че ,ние новите ще се чустваме на гости дълго време
    обичам красивите неща

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •