Резултати от анкета: Допада ли ви новия форум?

Гласували
115. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да

    91 79.13%
  • Не

    24 20.87%
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 130
  1. #31

    Подразбиране

    lucy , молбите ти са изпълнени.

    Masha, промяната на форума се наложи от появилите се проблеми в стария форум като вируси, дупки в сигурноста, проблеми с аватарите, проблеми с прикачването на снимки, некоректно функциониране на известяването и абонамента за теми и т.н... а не само за да е по-удобно и красиво. Старите регистрации и аватари са запазени, така че не е нужно да започвате отначало...

    Pepito, картинките не са прехвърлени осще от стария форум, затова в момента не се виждат. Питай всичко, което не ти е ясно, ние ще помагаме!

    Моля, не приемайте форума, като нещо ново, той си е същия като стария, приемете го така все едно сте сменили тапицерията, частите и цвета на колата си с нов.

  2. #32

    Smile здравейте

    аз пьк си искам стария форум .а Цвети да си смени аватор4ето ,в момента много и подхожда
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    Само аз ли не мога да намеря къде са емотиконите?
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  4. #34

    Подразбиране

    Навярно всичко е направено за по-добро,но за сега не мога да преценя.
    Много объркващо е за мен всичко.Аз съм по-възрастна и никога не съм
    учила компютър.Прочетох обясненията ,но не разбрах много неща.Термините ,които използват компютърните специалисти са ми напълно непознати.Трябва да потърся някой ,за да ми обяснявя и да ми направи нужните промени.Дано такива като мен да са единични случаи.

  5. #35

    Подразбиране

    Имам въпрос :
    какво ще стане със стария форум - ще го изтриете ли или да си пазя линковете

  6. #36

    Подразбиране

    I az si iskam stariat forum beshe mnogo hubav i prakti4en s tozi oste ne moga da svikna,

  7. #37

    Подразбиране

    Dayli, би трябвало вече да виждаш емотиконките.

    Katerina, направих нужните промени за твоя профил, ако имаш въпроси питай без да се притесняваш, ще помагаме!

    lucy, няма смисъл да пазиш старите линкове, стария форум вече не функционира. Пазим го само като архив.

    albena, в стария форум имаше много дефекти и оплаквания, че не работят някои неща, честно казано ние също в момента разучаваме новите възможности на форума и сме с много добри впечатления въпреки, че има неща които все още не са ни ясни много.


    Форума е обновен едва от 2 дни и е нормално да има лек дискомфорт, с течение на времето се надяваме всички да усетим предимствата на новия форум, някои от потребителите вече се справят доста добре. Както забелязвате има и календар, където може да се добавят събития, рожденни дни, срещи на форума и други.

  8. #38

    Подразбиране

    Благодаря
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  9. #39

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Dayli, би трябвало вече да виждаш емотиконките.


    Форума е обновен едва от 2 дни и е нормално да има лек дискомфорт, с течение на времето се надяваме всички да усетим предимствата на новия форум, някои от потребителите вече се справят доста добре. Както забелязвате има и календар, където може да се добавят събития, рожденни дни, срещи на форума и други.
    Оценяваме това,което правите и усилията които полагате да се почувстваме пак като у дома си И ви благодарим
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  10. #40

  11. #41

    Smile

    Здравейте!
    Нямаше ме два дни и Вие сте направили чудо! Много се радвам на новия форум, но колко ли време ще ми е нужно да го разгледам?
    Въпеки това браво и дано свикнем по - бързо с него!

    P. S. при мен няма икони и като гледам и аватарчето още ми го няма

  12. #42

    Подразбиране Обновяване на форум

    Извинявам се за въпроса. Няма ли вече опция лични съобщения?

  13. #43

    Подразбиране

    silvinka_66, погледни този линк:

    http://www.goblenite.com/forum/showt...?t=1634&page=2

    някъде около средата на страницата е обяснено, има и приложена снимка


  14. #44

    Подразбиране Обновяване на форума

    Благодаря Ви
    Вече успях да се поогледам и разбрах някои неща, а другите новости по-нататък.
    Лека вечер.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    valioa, аватара ти е добавен успешно и вече се вижда .
    По въпроса с Личните съобщения честно казано и на нас не ни беше много ясен, но го разгадахме! Вижте начина:


    Ще се опитаме да направим така че да има и бутонче, както беше преди, стискайте палци.

    Flame,благодаря вече го виждам и ЛС видях,апък да не говорим още колко хубави неща видях,надявам се че бързо ще свикнем и ще ни е по удобно и комфортно-поне за мен ще е така.
    Апък и емотиконите ако се появят при мен ще е без грешка.
    Стискам палци-успех.
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •