Показване на 1 до 15 от 45

Тема: Kak ?

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Помагайтееее,не мога да разбера как да прикача картинка,а искам да покажа творенията си .Сигурно изпускам нещо,но рових,рових и четох и нищо не намерих по въпроса.
    Ако повтарям въпроса,моля да ме извините,но....

    Да добавя,че когато кликна на "управление на прикрепени файлове",долу на страницата ми изписва a pop-up window was blocked.
    Моля помагайте

  3. #3

    Подразбиране

    Голям зор ще е , докато свикнем с новите неща във форума , дано няма такива , които да станат само читатели ..................

  4. #4

    Подразбиране

    sneji, в твоя случай проблема не е от форума ами имаш нещо което ти блокира прозорчето за качване на файлове. Какво ползваш Mozilla или Internet Explorer?

  5. #5

    Подразбиране

    При мене проблемът е същият като на sneji.Аз ползвам Internet Explover.
    И какво да правя?

  6. #6

    Подразбиране

    Горе в експлорера трябва да се появява една тънка жълта лента като тази:



    Кликнете с мишока върху тази лента и изберете "Always Allo Pop-ups from This Site...":



    Готово!

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ти flame за помощта,ползвам експлорер,но такава жълта линия не ми излиза изобщо.Не знам какво да правя,а не мога да закача нито един файл в нито една тема-вече опитах.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    Помагайтееее,не мога да разбера как да прикача картинка,а искам да покажа творенията си .Сигурно изпускам нещо,но рових,рових и четох и нищо не намерих по въпроса.
    Ако повтарям въпроса,моля да ме извините,но....

    Да добавя,че когато кликна на "управление на прикрепени файлове",долу на страницата ми изписва a pop-up window was blocked.
    Моля помагайте

    Аз продължавам да имам същия проблем.Пробвах както показа flame, но нищо не става.
    Не знам, но в обновения форум всичко ми зарежда много бавно.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •