Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 45 от 45

Тема: Kak ?

  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря ти flame за помощта,ползвам експлорер,но такава жълта линия не ми излиза изобщо.Не знам какво да правя,а не мога да закача нито един файл в нито една тема-вече опитах.

  2. #32

    Подразбиране

    Пробвах начина ,който ми показа flame,но нищо не става пак-даже блокира цялата страница и не мога да я затворя.В стария форум нямах такива проблеми-качвах файлове безпроблемно.Не знам на какво се дължи,но според мен причината не е при мен,защото в други форуми(и не само в тях) няма проблеми с прикачването.

  3. #33

    Подразбиране

    Снежи, жълтата лента трябва да се появи когато натиснеш бутона "Управление на прикрепени файлове". Със сигурност твоя браузър блокира прозорчето от форума. Ако не ти се повява жълта лента, направи следното:




    Това, ще настрои Internet Explorer да не блокира каквито и да е прозорци.


    Ако желаете да разрешите показването на pop-up прозорци само за форума а не за всички сайтове, направете следното, вместо горното:





    Това е

  4. #34

    Подразбиране

    Извинете ме, ако повтарям въпрос, но информацията ми дойде много, а времето малко.
    Та - искам да попитам какво да направя ,че адресът ми да е видим от останалите потребители. Опитах в настойките , но безуспешно

  5. #35

    Подразбиране

    Благодаря на flame за разясненията-вече се справих.

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    Помагайтееее,не мога да разбера как да прикача картинка,а искам да покажа творенията си .Сигурно изпускам нещо,но рових,рових и четох и нищо не намерих по въпроса.
    Ако повтарям въпроса,моля да ме извините,но....

    Да добавя,че когато кликна на "управление на прикрепени файлове",долу на страницата ми изписва a pop-up window was blocked.
    Моля помагайте

    Аз продължавам да имам същия проблем.Пробвах както показа flame, но нищо не става.
    Не знам, но в обновения форум всичко ми зарежда много бавно.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от s_la Виж мнение
    Извинете ме, ако повтарям въпрос, но информацията ми дойде много, а времето малко.
    Та - искам да попитам какво да направя ,че адресът ми да е видим от останалите потребители. Опитах в настойките , но безуспешно
    И ние още не знаем точно как се вади това бутонче ,
    но ще разберем


    itek, бавното зареждане със сигурност не е заради форума.
    Най добре е да махнеш това което ти блокира pop-up прозорчетата. Сигурна ли си че нямаш някоя допълнителна защитна програма, която да ги блокира? Ако нямаш, горните инструкции би трябвало да ти свършат работа.

  8. #38

    Подразбиране

    И при мен възникна един проблем - Ще бъдат ли добавени скоро списъците на потребителите ?
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  9. #39

    Подразбиране

    Miro, списъците вече са достъпни:
    http://www.goblenite.com/forum/memberlist.php
    "Don't worry, be happy" .

    Дори има търсене, горе в дясно е линкчето "Намери потребител".

  10. #40

    Подразбиране

    Моля да бъда извинен , трудно ми е все още , но започва да ми харесва
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  11. #41

    Подразбиране

    Kak да си махна всички абонаменти и най -вече известяването по ел.пощата.Направих необходимите настройки,но не се получава.Продължавам да получавам писма .
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  12. #42

    Подразбиране

    Ето тук е списъка с темите за които си абонирана:
    http://www.goblenite.com/forum/subsc...ewsubscription
    от тук се премахват и абонаментите.

  13. #43

    Подразбиране

    Благодаря ти много!

    Благодарение на твоята помощ вече всичко е о,к!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  14. #44

    Подразбиране

    Много моля как да си намеря стария аватар? Съжалявам, ако въпросът ми звучи банално!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят аватар също го е хванала липсата?! А и списъкът с аватари липсва. Моля кажете как да си сложа аватарчето?

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •