Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 31

Тема: vemite

  1. #1

    Подразбиране vemite

    Моят опит е много малък. Имам в мен само два гоблена и един подарен ( " Момичето с шапката с цветя.).Сега шия една кошница с теменужки. Показвам Ви двата гоблена които са готови. Правени са по готови комплектовки с български конци. Не съм голям специалист в гобленарството, но ми доставя удоволствие.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Тази кошница е последното нещо което завърших преди няколко дни. Все още не е оформено, но се надявам тази седмица и това да успея да свърша.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Ето вече успях да оформя кошницата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    А през това време успях да направя първото от цветята които търсих. Благодарение на една колежка от форума, която ми изпрати схемите вече са напът и другите две. Първото го свърших току що и не е оформено. Решила съм като са готови и трите тогава да правя рамки за да мога да ги комплектовам подходящо.
    Извинявам се за качеството на снимката, но нещо не успях да се справя добре. :twisted:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Успях да завърша вече моите малки цветя на Ланарте и ги оформих в рамки. За съжаление не се справих добре със снимката. Като успея да направя по-добра ще я подменя.
    Благодаря много на АСТРЕЛААН. Тя ми намери схемите като я помолих. Така, че от мен има и .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Ето и последния ми гоблен. Вече е в рамка и чака да го закача.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 11.jpg‎ (68.1 KB, 85 показвания)

  7. #7

    Подразбиране

    А това е подаръка който направих за моя кръщелник. Другия месец ще правим кръщене и това е изненадата на кръстницата към мама и Тони.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 12.jpg‎ (51.1 KB, 62 показвания)

  8. #8

    Подразбиране молба

    vemito, прекрасни са последните гоблени, които си показала. Би ли ми казала как се казва този гоблен, труден ли е, какъв бод се шие , на каква панама и с колко цвята е? / Извинявай за многото въпроси/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 11.jpg‎ (6.5 KB, 21 показвания)

  9. #9

    Подразбиране

    Този гоблен го направи една моя приятелка. Тя няма компютър и затова аз го показвам в моята тема. Беше и харесал много и доста бързо го уши.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Това е последното нещо което свърших. Приготвено е за подарък на бебето на една приятелка. В събота ще и го занеса. Лесно и бързо го уших и сега продължавам по започнатите модели. Времето все не ми стига, а толкова неща съм си харесала.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Най-после и аз да покажа нещо завършено. Отдавна съм го почнала, но все не ми достига време. Много си харесах модела още като го видях. Ших го с голям мерак. Сега остава да измисля как да го оформя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Днес си ги взех от ателието. Единия е подарък за моя малък племенник. Другият е предназначен за моят нов дом / който обаче е все още в строеж за съжаление/. Но още като го видях модела реших, че това ще стои чудесно във всекидневната. Сега гоблена е готов, чакаме къщата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (83.5 KB, 85 показвания)
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (78.9 KB, 44 показвания)

  13. #13

    Подразбиране

    Вече завърших моите дечица! Остана само рамка да им сложа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Да покажа и в тази тема моя последен модел. Много харесвам моделите на тази фирма и отдавна се канех да пробвам някой от тях. Определено им ставам фен. лесно се шият, няма единични и разпръснати бодове и са много наситени като цветове. Вече съм харесала още един, но сега имам друго за шиене. След това ще го почна и него. Остана да го нося за рамка заедно с децата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря Ви момичета! Радвам се, че и на вас ви харесват моите цветя.

    А първообраза на дечицата са моят син и дъщерята на колежката ми. Имат 10 дена разлика и от бебета са непрекъснато заедно. Ето ги и тях
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •