Показване на 1 до 15 от 72

Тема: Бижутерия

Threaded View

  1. #20

    Подразбиране

    летуратура на български език -няма. Макар и много трудно може да се намери нещо из книжарниците но на руски. Много литература има в нета на руски , английски, китайски и японски. В Пловдив мъниста се продават в магазина "Бижуленд" зад халите- може и на едро, може и на бройка. В Пловдив на "Брезовско шосе" №133-има фирма "АРЯ" продават мъниста на едро, а в Пловдивското "Илиянци" също се продават мъниста на едро. Другият вариант е отивате в София на Илиянци и китайците вече се преместиха на паркинга и можете да си изберете всичко което ви се хареса. НО всичките тези мъниста са китайски- това означава, че в едно пликче ще намерите поне два-три размера мъниста, също така са криви и за да се направят стойностни бижута, а още повече добре изработени мънистени картини се иска голямо калибриране / подбор/. Български интернет сайт за мъниста е http://mart-bg.com/
    Всички останали и-нет магазини които знам са руски, американски, украински, има и малко немски.
    Надявам се ,че успях да помогна на някой с информацията коята имам.
    Надявам се, че няма да прозвучи нахално и провокативно това мое изказване- на този сайт съм новак, но реално и много интензивно се занимавам с това от две години и половина. А с изработване на бижута от мъниста- най вече разни гривнички - от 1992 година. Тъй като нямаше български сайт посветен на това хоби , то аз се регистрирах на няколко руски такива. Показах няколко неща на форума в abv но интерес нямаше и на мен ми стана скучно,а и неудобно все аз да показвам различни неща и затова напуснах форума. За този на когото му е интесно ще дам линк към руския сайт на който съм показала някои от нещата си
    http://biser.info/albom/4159
    Ще бъда щастлива ако мога да помогна с нещо на някого в тази област.
    Редактирано от Puhi : 21.07.2009 в 16:10.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •