Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Подразбиране Защо така нямам Аватар?

    Интересувам се защо след обновяването на форума моя Аватар не се появявя?И защото много не съм на ти с компютрите не можах да открия от къде във Форума да си сложа нов.

  2. #2

    Подразбиране

    Привет donika, аватарчето ти е върнато,
    иначе ако искаш да си го смениш с друго трябва да отидеш в Контролен панел » Промяна на аватар.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Защо не ми излиза аватара? Как да си прикача нов аватар не мога да открия аватарите. Помогнете къде да кликна. Предварително благодаря
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  5. #5

    Подразбиране ....

    Аз също искам да разбера къде са аватарите, защото изтеглих моя от компютъра си , а там нямам много, изборът е малък. А от другаде къде мога да изтегля ? Казаха ми в "галерия" или "инт.ресурси" но нищо не можа да стане.

  6. #6

    Подразбиране

    И аз си искам стария аватар, но не мога да си го намеря, а не искам да си променям самоличността.

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Май-май галерията е премахната и вече можем да си слагаме картинки само от компютъра или от други сайтове в Интернет (каквито аз не знам много).

  9. #9

    Подразбиране

    GENI, atina, wella*, Marinera,
    в момента галерията със старите аватари не работи, но можете да разгледате тази тема:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?p=28434
    избора е огромен

  10. #10

    Подразбиране

    Може ли някой да ми каже защо аватарът ми не се движи? Къде бъркам? Копирах го от сайта в компютъра и оттам-промяна на аватар. Пробвах с много аватари, но резултатът остана един и същ.

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от llinna Виж мнение
    Може ли някой да ми каже защо аватарът ми не се движи? Къде бъркам? Копирах го от сайта в компютъра и оттам-промяна на аватар. Пробвах с много аватари, но резултатът остана един и същ.
    Виж големината на аватара,от там идва проблема,намали го до 80 пик. и ще светне

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •