Показване на 1 до 15 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malki.valshebstva Виж мнение
    Здравейте!
    Аз съм "Малки вълшебства". Дълго време ших гоблени, към настоящия момент се занимавам с декорации от различен вид. Знам, че много от потребителите тук, освен да шият гоблени, изработват и други предмети на бита и изкуството, а аз разполагам с материали именно за такива и то в огромни количества.
    Чудя се защо винаги се намират хора, които да развалят приятното преживяване с тарикатлък. Като искате да си направите реклама не е тази секцията, а и ние не сме балъци да не виждаме скритата реклама в представянето Ви. По начина по-който сте го направила лично мен повече ме подразнихте, отколкото да ме привлечете и едва ли ще си поръчам точно от вас каквото и да било. Приятен престой все пак, макар да виждам, че след рекламата ви мненията ви по темите изобщо не нараствам, което отново показва каква е била целта.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    Данчо, познавам авторката с ник "Малки вълшебства" лично.И не само аз я познавам лично, а и доста от съфорумките с повечко стаж във форума. Уверявам те, последното място , което ще ползва за реклама е тук.
    Добре дошли на всички !
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте,
    Казвам се Невена, на 39 години от гр. Велико Търново. От доста години шиенето на гоблени е мое любимо занимание.Много пъти съм чела вашия форум и съм намирала интересна информация и полезни съвети. Надявам се да се впиша успешно във вашата компания.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •