Показване на 1 до 15 от 654

Threaded View

  1. #11

    Smile

    Не съм нова, но доста отдавна не съм влизала във форума по ред причини.На всички дошли след мен и на тези, които ме помнят казвам отново "Здравейте"

    За кой ли път казвам отново здравейте!Виждам,че за последно съм се появила тук миналата година октомври и виждам колко много неща са се променили и колко много нови хора има .Ееее, и познати именца срещам.Причината да не се явявам толкова време е че си имам второ детенце и не бях на работа.У дома до скоро нямахме компютър, но вече....

    Благодаря ви момичета.Днес поразгледах из форумите.Големи красоти се творят.Аз също се опитвам да шия, но не ми остава много време.Освен бебче на 9 месеца си имам и батко първокласник.

    Здравей,Скарлет!!!Много се радвам,че има хора дето ме помнят.Преди време помня как обсъждахме едни гоблени за момченца и момиченца и как ти спомена, че си мечтаела за панделки , но....Е, и при мен така стана.Сега си гледам двама юнаци
    Редактирано от NIA : 15.03.2009 в 18:31.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •