Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране ПРЕДСТАВЯНЕ

    Здравейте!
    Скоро намерих този сайт и вече една седмица разглеждам онемяла от красотите,които видях.Възхищавам се на прекрасните ви творения!
    Няколко думи за моя милост-от Стара Загора съм,шия от 4-5 години.Не ми остава много свободно време за ръкоделие,но използвам всяка минутка да бодна някое бодче.Последните ми творения са за малкия ми син и част от тях съм намерила в нета.Ще ми бъде много приятно да съм част от вашето сръчно общество!

  2. #2

    Подразбиране Zdraveite!Neka parvo da se predstavq!

    Zdraveite i az iskam da se predstavq!Az naskoro vidqh tozi sait ili po-skoro sinat mi go nameri,za6toto znae kolko mnogo mi haresva da brodiram gobleni!Iskam 4rez foruma da vi popitam,mojete li da mi pomognete kak da si namerq nqkoi,koito da mi dava pora4ka za brodirane na gobleni!
    Ako iska nqkoi moje da obmenqmae nqkakvi modeli!6te sum dovolna,ako ima nqkoi,koito iskat da obmenim modeli opit ili da napravim ne6to zaedno,za da prodavame neka pi6at na maila mi:sgmbb@mail.bg
    Iskam da izkaja vazhi6tenieto si kam horata,koito pravqt tozi sait!Mnogo mi haresva i mi pokazva ne samo kravisi ne6ta,a i interesni podhodi!Samo neka da pomestvat po-golqma informaciq za ne6tata,koito se predlagat!Kakvo tarsene ima ot strana na hora,koito iskat da zakupqt gotovi gobleni, a taka sa6to i hora,koito iskat da zakupqt gobleni za brodirane!

  3. #3

    Smile

    Не съм нова, но доста отдавна не съм влизала във форума по ред причини.На всички дошли след мен и на тези, които ме помнят казвам отново "Здравейте"

    За кой ли път казвам отново здравейте!Виждам,че за последно съм се появила тук миналата година октомври и виждам колко много неща са се променили и колко много нови хора има .Ееее, и познати именца срещам.Причината да не се явявам толкова време е че си имам второ детенце и не бях на работа.У дома до скоро нямахме компютър, но вече....

    Благодаря ви момичета.Днес поразгледах из форумите.Големи красоти се творят.Аз също се опитвам да шия, но не ми остава много време.Освен бебче на 9 месеца си имам и батко първокласник.

    Здравей,Скарлет!!!Много се радвам,че има хора дето ме помнят.Преди време помня как обсъждахме едни гоблени за момченца и момиченца и как ти спомена, че си мечтаела за панделки , но....Е, и при мен така стана.Сега си гледам двама юнаци
    Редактирано от NIA : 15.03.2009 в 18:31.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  4. #4

    Question новата!

    ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ!АЗ СИ ТЪРСЯ БЕЗПЛАТНИ СХЕМИ НА РЕЛИГИОЗНА ТЕМАТИКА,И ПОПАДНАХ НА ТОЗИ ФОРУМ.НЕЩО НЕ УСПЯХ СЪС СХЕМИТЕ НО ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ ВСИЧКИ И ДА ИМ ПОЖЕЛАЯ УСПЕХ!

  5. #5

    Question Здравейте

    Здравейте! От няколко дни разлглеждам вашия форум и много ми харесва.
    Аз имам ушити само два гоблена но сега имам време и искам да ушия още.
    От вашия форум видях толкова много гоблени че съвсем се обърках и не знам какъв да избера.Искам да ушия всичките!Имам и много въпроси които за вас сигурно са смешни или тъпи.Опитах се да получа информация от продавачките в магазините но на тях нещо не им се говори.Затова ако на някой от вас му се говори моля да ми обясни някои неща.Какъв е смисъла да тегля схема и т.н. след като има готови комплекти? Имам и други въпроси но за сега стига.
    frentcheva@dir.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм Зоя, одавна се възхищавам на красивите гоблени. Браво.
    Но още повече на добрите взаимоотношения във форума. Радвам се, че мога да бъда част от този невероятен екип.

  7. #7

    Wink здравейте и от мен!

    И аз съм новичка, но форумчето много ми харесва. Ще ми бъде приятно с вас .


  8. #8

    Подразбиране Здравейте!

    Здравейте от мен! Аз съм Деница от Пловдив
    Чудесен форум сте създали!
    Браво !!!
    Успехи на всички Вас и ЗЛАТНИТЕ Ви ръце!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте на всички!Аз сам Ани от Стара Загора - радваме се че съм сред Вас!Шия гоблени от 17 години,надявам се да бъда полезна с нещо!

  10. #10

    Smile Здравейте,и от мен -Mimika!

    Най-после и аз да се включа.Приятно ми е,че тук открих теми,каквито винаги са ме интересували.И най вече за гоблените,който са моята страст.Шия от почти осем години,имам четири ушити гоблена и сега започнах още един.Поздравявам всички от форума.

  11. #11

    Post

    Здравейте на всички и от мен. И аз съм сравнително нова тук, но пък съм много щастлива,че Ви открих. Докато съм на работа всякя свободна минута съм някъде из форума. Желая успех на всички и продължавайте все така да създавате нови и нови красоти.

  12. #12

    Red face Здравейте и от мен

    Здравейте и от мен! Казвам се Маргарита и живея в Стара Загора. С шиене на гоблени се занимавам от ученичка, но колекцията ми не е много голяма - между 10 -15 гоблена. Какво да се прави, напрегната работа и семейство с един голям батко на 13г. и бебче на годинка и пет месеца . Въпреки това успявам да си открадна мъничко време за любимото хоби.
    Преди няколко дни се регистрирах в сайта Ви (на който попаднах съвсем случайно), докато се опитвах да намеря материали - схеми и ключ към гоблена "Ездачката" по картина на Карл Брюлов. Междувременно, разглеждайки форума, открих толкова красиви неща и особено едно, в което направо се влюбих - рисунката на момичето от филма "Титаник". Ако някой от вас е така добър да ми прати схемата с легендата, ще съм му безкрайно благодарна, а "Ездачката" ще почака още малко.
    Извинявам се предварително, ако нещо не съм направила както трябва - за първи път пиша във форум и малко трудно се ориентирам, но обяснения приемам всякакви. С течение на времето обещавам да снимам ушитото досега и да намеря начин да го кача в сайта.

  13. #13

    Подразбиране здравейте

    Нова съм тук; тепърва ще се уча и да шия гоблени , и да общувам с вас. Ако задавам глупави въпроси, или не ми харесвате мненията, бъдете търпеливи с мен...
    Бързо схващам, рачка, на 33, тигър според китайския хороскоп, неотстъпчива и чепата по характер... Другото: по-нататък.....

  14. #14

    Подразбиране

    Много се радвам, че открих вашия форум, тъй като още от малка съм запалена по гоблените /майка ми не пуска гоблена от ръцете си/, но досега не бях се сещала да потърся сродни души в нета.
    Поздравления на модераторите за прекрасния форум и успех на всички гобленари и гобленарки

    Аз се надявам да надмина мама, макар че ще е доста трудно, с галерията, която е събрала в дома си, но знае ли човек. За сега имам два ушити гоблена и в момента бродирам 3-тия.

    Хахахаххаха и това е възможно, но аз съм с гоблена пред компютъра, бродирам си и гледам същевременно кой какво пише , а и работата ми е такава, че по цял ден стоя пред компютъра и мога да следя форума, а в къщи да си бродирам гоблена.

    Благодаря ви милички за топлото посрещане!!!!!!!!! Страхотни сте
    Редактирано от NIA : 11.03.2009 в 09:24.

  15. #15

    Подразбиране

    От доста време с във форума, но не събирам куража да се представя. Много полезни съвети и неща разбрах от жсички съфорумци и се надиажам и занапред да е така!
    Чао за сега!

    Благодаря за посрещането. Не се и съмнявах че ще бъда добре дошъл
    НО не казвай на никого че съм мъж

    Здравейте на всички! Искам да ви благодаря за милите думи и топлото посрещане. За огромно мое съжаление lari не мога да се похваля (за сега ) с някое кой знае какво творчество, но твърдо съм решил да се промени това. Първия си гоблен уших преди 1,5 месец " Сребърното езеро", а сега правя хъскито на милена стил за подарък на брат ми
    Редактирано от NIA : 15.03.2009 в 10:24.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •