Страница 37 от 44 ПърваПърва ... 273536373839 ... ПоследенПоследен
Показване на 541 до 555 от 654
  1. #541

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!
    Запалих се по това хоби от няколко години и имам един ушит гоблен "Коне в реката". Сега шия "Слънчев кът", но за съжаление нямам времето, което искам за да се отдавам повече на тази моя страст, но въпреки всичко бавно, но славно напредвам.
    Казвам се Ралица, на 34 г. от София, попаднах в този форум благодарение на един мой скъп приятел flame_froide, който е запален гобленар.

  2. #542

    Подразбиране

    Здравей, Ралица! Добре дошла при нас!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #543

    Подразбиране

    Здравейте на всички.Явно съм доста назад с материала в гобленарството или по-точно казано нямам какво да покажа.Но ме сърбят ръцете да опитам и дай боже скоро и аз да се похваля с мое произведение.

  4. #544

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kannamy Виж мнение
    Здравейте на всички.Явно съм доста назад с материала в гобленарството или по-точно казано нямам какво да покажа.Но ме сърбят ръцете да опитам и дай боже скоро и аз да се похваля с мое произведение.
    Добре дошъл/дошла, запрятай ръкави и ни изненадай скоро
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #545

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.
    Казвам се Пепа и много се радвам да попадна на място, където мога да споделям и намирам полезни за любимото ми хоби неща. Шия гоблени от 15 години и въпреки че не разполагам с много време вече имам колекция от цели 8 ушити. Много, ама много обичам голените и времето, прекарано в шиене е най-голямата релаксация за мен. Още веднъж ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ от мен.

  6. #546

    Подразбиране

    Здравей, Пепи. И аз съм Пепа... Добре дошла тук и съм убедена, че ще откриеш нови неща свързани с гоблените- нови техники, нови трикове и не на последно място и нови приятели.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  7. #547

    Подразбиране

    Здравейте!Казвам се Нели.Обичам гоблените,но за сега нямям време за това.Пропуснала съм броеве от списанието,но за това ще пиша друг път и на друго място.

  8. #548

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!Четох,четох и стигнах до извода ,че с моя единствен ДОСЕГА гоблен съм много назад в материала и има много да наваксвам.Чудех се какъв да бъде вторият ми гоблен -първия беше молитвата.Исках нещо весело и си харесах слънчогледите на Алиса, но не знам как да ги намеря -ако можете помогнете ми или ако имате схемата още по добре на имейл-liliapz@abv.bg.Благодаря предварително.

  9. #549

    Подразбиране

    Здравейте на всички.Влизам в клуба на създателите на красоти с голямо желание.Надявам се,с Ваша помощ, да се науча и усъвършенствам.Всичко започна с идея за подарък на най-добрата ми приятелка-гоблен със снимка на нея и съпруга й.Една колежка ще го шие.Но на мен ми стана интересно и понеже тази колежка не иска да ми вземе пари за труда си,реших да й направя подарък-гоблен на черна панама(няма такъв и никога не е шила такъв).И така днес си закупих гоблен на черна панама-роза във ваза,купих си игла и едно кръгло,на което се опъва гоблена,за да не се криви(забравих как се казва) и сега чета из интернет и се самообучавам.Каквото и да стане-знам поне,че ще го направя с желание и ще го подаря от сърце.Дано с Ваша помощ се получи.

  10. #550

    Подразбиране

    Здравейте, казвам се Вяра и съм на 24г от София от около 3 години се занимавам с шиене. В момента съм започнала да шия два гоблена едновременно, "Зеления замък" и "Чудотворната икона". Шия основно събота и неделя, но и през седмицата след 17h, тъй като съм на работа и там няма как да взема да шия, но естествено ми си иска.

  11. #551

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм Ива. Започнах да шия преди няколко години, но нямах много време и срам,не срам ще си призная, че имам само 3 ушити От скоро съм в чужбина и вече имам доста време. Благодарение на съфорумка се сдобих със схемата на "Българка" на Солария, която с огромно желание започвам сега. Благодаря, че Ви има и сте толкова мили и отзивчиви

  12. #552

    Подразбиране

    Здравейте на всички от известно време чета и разглеждам вашите прекрасни творения и реших и аз да се присъединя към вас.Казвам се Катя и съм от гр.Хасково. От малка още изпитвам голям интерес към гоблените и бродирането ми е любимо занимание, когато бях на 10г. за първи път видях гоблен изработен от една моя леля, която го беше подарила на дъщеря си и бях много впечатлена от красотата и величието на гоблените. В последствие тази моя леля ме научи да бродирам и това стана моето любимо занимание.За жалост през годините нямам много ушити гоблени, защото не винаги ми оставаше време, но винаги когато имам такова го прекарвам с гоблена
    Много ще се радвам да бъда сред вас и да споделяме заедно любовта си към това изкуство.
    Хубав ден на всички!
    Поздрави!

  13. #553

    Подразбиране

    Ами, добре дошли сред нас!Лудостта е всеобща, така ,че ....нека я споделяме.

  14. #554

    Red face След 10години...

    Здравейте,имам регистрация в тоя форум от близо 10г. Горе долу до това време шиех редовно и запалено. После животът ме завъртя и любимото хоби беше изместено от други неща. Наскоро пак извадих инвентара и един недовършен гоблен. Желанието се върна още с първите бодове/а си мислих,че сигурно съм забравила как се прави/ .... Е не съм явно е като карането на колело.

    ПП. Блондинска работа казвам се Стела и съм от Варна.

  15. #555

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, от доста време ви чета и реших да се присъединя към групата на творящите красоти. Гоблените са ми хоби от около 8 години и с всеки изминал ден желанието да шия се засилва. Благодаря на всички участници във форума, от които научих много.

Страница 37 от 44 ПърваПърва ... 273536373839 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •