Показване на 1 до 15 от 654

Threaded View

  1. #3

    Подразбиране

    Здравейте всички! Мина доста време от регистрацията ми във форума.Около 20 дена се рових по всички теми,почетах вашите мнения ,видях красивите Ви гоблени,видях също цветята ви и не на последно място вашите кулинарни постижения Някой от вас видях,на други прочетах професионалните визитки и се убедих за сетен път ,че българската жена е номер 1 Възхитена съм от това което ведях!! :wink: Въпреки ,че съм доста заета всеки ден намирах време за вас!Много неща научих и се надявам ,че ще научавам все повече !! :wink: Искам да се представя накратко:на 34 год. съм живея в Смолян ,семейна съм с 2 сина на 9 год другия на 9 месеца!Покрай грижите за тях нямам много свободно време ,но все пак съм ушила 4 гоблена!Много се надявам да ме приемете сред Вас,защото имаме сходни интереси!!Дано не се повта рям ,но наистина сте страхотни

    БЛАГОДАРЯ ВИ !НАДЯВАМ СЕ И АЗ ДА ВИ НАУЧА НА НЕЩО ! МАЛКО ТРУДНО СЕ СПРАВЯМ С КАЧВАНЕТО НА СНИМКИ :? :? ,НО ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ ЩЕ ВИ ПОКАЖА ГОБЛЕНИТЕ СИ ! ИМА ИНТЕРЕСНИ НЕЩА В РОДОПСКАТА КУХНЯ,АКО ПРОЯВИТЕ ИНТЕРЕС ЩЕ ВИ НАПИША НЯКОЯ ДРУГА РЕЦЕПТА .
    Редактирано от NIA : 23.02.2009 в 21:54.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •