Страница 36 от 44 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен
Показване на 526 до 540 от 654
  1. #526

    Подразбиране

    Здравейте, аз започнах да шия гоблени от известно време и се надявам да се справям що годе добре. Едва сега разбрах колко е ценно да обменяш опит с хора, които са отдадени на създаването на красиви гоблени. Казвам се Александрина и се надявам да бъда полезна с каквото мога! Приятен ден!

  2. #527

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Ана и съм любител на гобленарското изкуство.Това което съм работила до сега са:"Замъкът Монте Кристо","Стареца с лулата","Св.Георги","Мадона Феручи" и "Казанска Мадона".В момента работя В/у "Сиси".
    Случайно попаднах във форума и реших да се регистрирам.Надявам се за в бъдеще да обменяме опит и материал.

  3. #528

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Биляна и шия гоблени от много години.На правих си регистрация тук,надявам се да обменя опит.

  4. #529

    Red face

    Здравейте и от мен! Казвам се Веселка. Шия гоблени от ученичка, макар, че последните години не съм толкова активна, но сега отново се запалих и продължавам с удоволствието

  5. #530

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Краси 49.Отдавна съм регистрирана но преглеждах само сайта докато снощи едно много приятно и слънчево дете Камелия ме покани тук във форума и аз приех .И ето ме днес сред вас дано не съм оплескала нещо и да пиша на неправилното място Нещо за мен-от 1970 год шия гоблени с доста години прекъсвания поради заетост в работата ми .Сега съм вече Пенсионерка и с удоволствие се отдадох на любимото си хоби.Последните ми творения за 1 год уших два гоблена "На Коледа у дома" и "Летен залез" на Гоблен сет. Сега ще почвам "Фарът"на същата фирма .В промеждутъците уших доста новогодишни и великденски минита "Коне в реката" Направих няколко дръвчета от мъниста, една орхидея от чорапогащи .С една дума уплътнявам си времето . Надявам се тук да намеря много нови приятели и да посетя някоя от сбирките ви.Поздрави на всички
    Редактирано от krasi49 : 02.03.2014 в 14:02.

  6. #531

    Подразбиране

    na vsi4ki v tozi 4udesen forum,neka i az da se predstavya na 35 godini sam ot dobrich ne moga da se pohvalya mnogo poneje sam na edva na pirviya goblen no stra6no mnogo mi haresva tova hobi

  7. #532

    Подразбиране

    Здравей nigyar добре дошла при нас!Тук е толкова красиво - с часове можеш да гледаш страхотни гоблени и най-различни неща сътворени от много талантливи жени...

  8. #533

    Подразбиране

    Здравейте ! Попаднах във форума търсейки инфо какво да правя след като уших първия си гоблен, тъй като не е правоъгълен, а се е изкривил ? Моля за помощ !

  9. #534

  10. #535

    Подразбиране

    Здравейте ! Аз се казвам Петя,на 29 години съм , от Велико Търново . Много се радвам че се присъединих към вас!

  11. #536

  12. #537

  13. #538

    Подразбиране

    Здравейте на всички в сайта.Приятно ми е да се запознаем!Аз съм Ники и също шия гоблени.

  14. #539

    Подразбиране

    Здравейте, благодаря, че ме приехте! Казвам се Ваня и обичам да бродирам гоблени също като вас! Нямам чак толкова много, досега съм си нашила 4 гобленчета и имам още два наполовина, но се опитвам по мъничко да ги довърша, че толкова много красоти виждам по форумите и групичките във фейсбук.... Това хоби си е едно от най- прекрасните!

  15. #540

    Подразбиране

    Реклама:
    Добре дошли на всички!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 36 от 44 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •