Страница 30 от 44 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследенПоследен
Показване на 436 до 450 от 654
  1. #436

    Подразбиране

    на всички! От скоро и аз се присъединих към вас. Казвам се Галя и съм на 26г. От 14 годишна се запалих по шиенето и вече имам 3 завършени и 4-ти започнат гоблен.

  2. #437

    Подразбиране

    Здравейте момичета и добре дошли!!!

  3. #438

    Подразбиране

    Здравейте на всички . Много се радвам че ви има много обичам да шия но за жалост не ми остава време. Казвам се Илияна на 23

  4. #439

    Подразбиране

    Добре дошли на всички!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #440

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Казвам се Мира, на 25 С няколко гоблена в колекцията ))

  6. #441

    Подразбиране

    Здравейте и добре дошли момичета.

  7. #442

    Подразбиране

    здравейте скъпи форумци . е отдавна търся хора с които да си споделяме за гоблените .кой какво е ушил и шие .хубаво е ,че можем да си споделяме .надявам се ,че ще ме приемете сред вас.шия от почти 20 години,но имам и периоди на застой .имам около десетина петнайсет гоблени не съм ги броила . аз съм от стара загора на 43 години .пожелавам на всички приятно посрещане на великденските празници .

  8. #443

    Подразбиране

    Аз съм Тони от малък съм пленен от гоблените но сега случайно попаднах във форума и смятам че ще ми е много полезен
    счетоводни услуги в Пловдив
    Редактирано от toniproshkov : 16.05.2013 в 11:39.

  9. #444

    Подразбиране

    Казвам се Гергана и съм на 28 години от Костинброд работя в печатницата за бюлитините предполагам няма човек който да не е чул за нея

  10. #445

  11. #446

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toniproshkov Виж мнение
    Аз съм Тони от малък съм пленен от гоблените но сега случайно попаднах във форума и смятам че ще ми е много полезен
    счетоводни услуги в Пловдив
    Прекрасно Тони!!! А случайно освен да пейстнеш ни в клин, ни в ръкав счетоводен сайт, да си учил , че изреченията завършват с ТОЧКА, а пред НО и ЧЕ се поставя ЗАПЕТАЯ?!?!?!
    По-неграмотен пост от този скоро не съм виждала.........
    Ако и счетоводните услиги са с такова качество............
    Господ да пази България.........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  12. #447

    Подразбиране

    Здравейте на всички новодошли тук в нашия прекрасен форум!

  13. #448

    Подразбиране

    Добре дощли на всички - и грамотни и неграмотни, и пишещи на кирилица , и на латиницаНо...грамотно разчитащи схемите, и с правилен захват на иглата при шиене.
    Момичето от печатницата - що не се преустроите в печатане на щампирани гоблени?Даже и на брак да ги изкарате, пак ще сте на далавера ,ще ги минете като абстрактна продукция.
    Младежа със счетоводната кантора - гледам нашенец си.Аз съм неграмотна в попълването на данъчни декларации, помисли си...
    Искрено се надявам на Националната ни среща да се запозная с нови приятели по хоби!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  14. #449

    Подразбиране

    Здравейте, нова съм тук и търся помощ. Ако някой има ключ за гоблена Сиси моля да ми го изпрати на мейла.

    monti_7119@abv.bg

  15. #450

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, колеги! Радвам се, че мога да се представя, отдавна се регистрирах, но поради компютърни неуредици не можех да пиша тук.
    От 7-8 години шия гоблени, и съм доста зависима Голям фен съм на Дименшънс, имам 15-16 ушити и още доста в "склада".От 2 месеца шия на статив и удоволствието ми се увеличи. Много се радвам , че съм в среда на хора , с които можем да обменяме информация и мнения относно това чудесно хоби! Желая на всички удоволствие от всеки бод!

Страница 30 от 44 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •