Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Thumbs up Здравейте на всички!

    Много се радвам, че има такъв форум и хора, с които можеш да споделиш интересите покрай ръкоделията! Аз отскоро съм ентусиаст в областта на гоблените и ми е много интересно! Надявам се да открия приятели и да ми помагате докато понавляза съвсем в темата! Поздрави за всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Жената е най - слаба, когато обича и
    най - силна, когато е обичана!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте! Започнах да шия гоблени преди четири месеца. Засега имам ушити четири мънички гобленчета и съм много щастлива. Начинанието се оказа доста интересно! Впечатлена съм от всички вас и от работата ви. Доставя ми огромно удоволствие да разглеждам колекциите ви, просто са уникални.... Аз едва ли ще постигна такива резултати, защото имам две дечица и ангажиментите покрай тях не ми позволяват да шия толкова, колкото ми се иска, но затова пък и малкото време което отделям на гоблените ми доставя огромно удоволствие. Желая успех на всички!

  3. #3

    Smile

    Привет и от мен. Казвам се Димитринка и съм от Бургас. На 38г. съм Радвам се, че се регистрирах в този КРАСИВ форум. Аз открих удоволствието от шиенето на гоблени едва преди 3-4години и от тогава винаги когато имам време яхвам иглата. Върви ми бавно, защото намирам време само вечер по два/три часа - като заспят децата. Имам няколко ушити гоблена и малко картички - за първи път правих тази година за 8-ми Март. Надявам се да ме приемете сред вас. Чудесно е да имаш с кого да обсъдиш вълненията си относно хобито. Ще си покажа скромната колекция в темата за ушити гоблени.

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Казвам се Гергана и съм на 28 години от Костинброд работя в печатницата за бюлитините предполагам няма човек който да не е чул за нея

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте!Бродирам от доста отдавна и имам доста успешни опити От моето обкръжение почти никой не се вълнува от това ми занимание,така че ще ми бъде приятно да общувам по темата тук.

  8. #8

    Подразбиране

    O Добре дошла сред нас!

  9. #9

    Подразбиране

    здравейте! Нова съм в сайта, но шия от доста време. Бавно, но упорито и с много мерак. сигурна съм, че тук ще намеря съмишленици и възможности за обмяна на опит и идеи!

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте!Скоро намерих този сайт и се регистрирах за да споделя своите умения е да науча нещо ново.Казвам се Дора.На 52 години,от Бургас.Гоблени шия от 30 години,но последните 6 години прекратих това занимание.Тия дни отворих гоблена който трябваше да довърша и страстта ми към гоблените са завърна с пълна сила и ето ме сега при вас.

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте, аз започнах да шия гоблени от известно време и се надявам да се справям що годе добре. Едва сега разбрах колко е ценно да обменяш опит с хора, които са отдадени на създаването на красиви гоблени. Казвам се Александрина и се надявам да бъда полезна с каквото мога! Приятен ден!

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Ана и съм любител на гобленарското изкуство.Това което съм работила до сега са:"Замъкът Монте Кристо","Стареца с лулата","Св.Георги","Мадона Феручи" и "Казанска Мадона".В момента работя В/у "Сиси".
    Случайно попаднах във форума и реших да се регистрирам.Надявам се за в бъдеще да обменяме опит и материал.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Биляна и шия гоблени от много години.На правих си регистрация тук,надявам се да обменя опит.

  14. #14

    Red face

    Здравейте и от мен! Казвам се Веселка. Шия гоблени от ученичка, макар, че последните години не съм толкова активна, но сега отново се запалих и продължавам с удоволствието

  15. #15

    Подразбиране

    na vsi4ki v tozi 4udesen forum,neka i az da se predstavya na 35 godini sam ot dobrich ne moga da se pohvalya mnogo poneje sam na edva na pirviya goblen no stra6no mnogo mi haresva tova hobi

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •