Страница 10 от 44 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 654
  1. #136
    Активност Аватара на Tedi791
    Живея в гр. Етрополе
     
    1 Мнения
     

    Подразбиране

    Здравейте на всички! На няколко пъти се каня да се запознаем, но все нещо не ми достига куража. Сега вече се реших. Аз съм Теди и много ви харесвам. Доста интересни неща научих от вас

  2. #137

    Подразбиране Здравейте,имам въпрос

    Здравейте и от мен.Казвам се Дона и отскоро се "зарибих"с гоблените.Като за начало направих 2 по-малки и с по -малко цветове.Сега довършвам един щампован на Орхидея,ваза със слънчогледи.Въпроса ми е перат ли се тези гоблени,имам впредвид щампованите на Орхидея.Защото в указанието им прането е забранено,а фона е бял и колкото и да се пази все пак има нужда да се изпере.Благодаря предварително .

  3. #138

    Smile Много ми е приятно!

    От няколко месеца разглеждам този прекрасен форум и най-после и аз се престраших да се включа! Тук е много приятно и се радвам, че съм сред вас!

  4. #139

    Подразбиране Здравейте на всички

    Здравейте,много се радвам че попаднах на този форум и ще ми бъде много приятно да общувам с вас

  5. #140

    Подразбиране Привет!

    Привет! Меня зовут Владлена. Живу я в Украине. Оченю люблю вязать спицами и крючком, а последнее время вышивать Буду очень рада, если примите меня в свою дружную компанию

  6. #141

    Подразбиране

    Здравейте. И аз съм нова в форума. Имам някакви известни знания по шиене на гоблени, плетене и т.н. Форумът е страхотен. Имам нужда от малко помощ затова реших и да пиша, но засега добре дошла и от мен на roza000

  7. #142

    Подразбиране

    Здравейте и от мен ,аз се включвам рядко но всеки ден чета новините във форума .Всички сте супер !

  8. #143

    Подразбиране

    Браво на всички вас!Чудя се къде съм спала досега.Стахотни сте.:clap:

    Благодаря ви за сърдечните приветствия,Сладурки!!!
    Надявам се да съм ви полезна доколкото мога. И както Snejna и Pepa 555 предположиха-наистина не ми остава много време за шиене,но пък тук поне си пълня очите,освен това е сугурно,както Петкова счита,че при вас ще намеря "сродни души".Още веднъж благодаря.
    Редактирано от NIA : 15.03.2009 в 10:28.

  9. #144

    Подразбиране

    здравейте и от мене. аз съм съвсем "топла" в този сайт - едва от днес

  10. #145

    Подразбиране Здравейте!

    Радвам се, че ви намерих.Тук е пълно с толкова много красота.А от вас самите лъха на спокойствие и добронамереност.Ще се радвам да споделя с вас скромният си опит в гобленарското изкуство!

  11. #146

    Smile здравейте и от мен

    Здравейте момичета и момчета от най-чудесния форум! Опитах да се представя ама май нещо не успях първия път Казвам се Петя на 38 г.съм,от Айтос . И аз съм запалена по гоблените,ама май напоследък съм все тук и си пия кафенце с вас.Много е приятно и всичко ми е интересно.Поздрави на всички

  12. #147

    Smile Здравейте!

    Здравейте!
    Тук попадам в един свят на красота, спокойствие и добронамереност. С удоволствие разглеждам и чета всичко във форума, който е организиран перфектно, откривам много интересна информация, свързана не само с гоблените. Аз шия отскоро и се надявам, че ще науча много нови и полезни неща от вас. Радвам се, че ви открих!

  13. #148

    Подразбиране Здравйте на всички!

    От няколко месеца разглеждам и чета с интерес вашите мнения, препоръки и помоща ви един към друг. Сега събрах смелост и се регистрирах. Моето хоби са гоблените, но тук има много друга полезна информация. Бих се радвала, ако ме премете сред вас.

    vanilin

  14. #149

    Подразбиране Здравейте!

    Здравейте,аз съм vivi75.Шия гоблени като вас и риших да ви се представя

  15. #150

    Подразбиране Здравейте и от мен ;)

    Реклама:
    Страшно много се радвам, че най-после и аз се включих в този форум. От 1.2 година шия първия си гоблен и признавам, че това ми е голямата страст

Страница 10 от 44 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •