Страница 11 от 43 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Здравейте и от мен ;)

    Страшно много се радвам, че най-после и аз се включих в този форум. От 1.2 година шия първия си гоблен и признавам, че това ми е голямата страст

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей те! Гоблените са ми хоби,шия от 5-6 год. и досега с интерес преглеждах какво си пишете. Реших и аз да се включа

  3. #3

    Smile Здравейте!:hello:

    Здравейте!
    С удоволствие разглеждам и чета всичко във форума от доста време, който е организиран перфектно, откривам много интересна информация, свързана не само с гоблените. Аз шия от доста години , но не ми остава много време за любимото ми занимание. Надявам, че ще науча много нови и полезни неща от Вас. Радвам се, че мога да се включа във форума и да открия доста приятели!

  4. #4

    Smile най-после

    Привет на вси4ки!Отдавна влизам във форума да 4ета и най-сетне реших да се представя.Гоблените са ми страхотно хоби,но нямам много време и затова и колекцията ми е скромна.Тук срещнах ного мили и отзив4иви хора,на които едва ли бих могла да се реванширам....
    Едно огромно благодаря от мен и още много красиви творби!
    Приятна ве4ер!

  5. #5

    Подразбиране

    И аз искам да се представя.От София съм шия от 15 години.Много се радвам че ви има.Надявам се че и вие ще ми се зарадвате!

  6. #6

    Подразбиране хайде и аз

    Привет от новодошлата jipkata! Аз съм начинаеща в гобленарството. Чета постовете ви и искам да ви благодаря за това което съм научила от всички вас! Надявам се да отразявате мненията и съветите си изскренно и занапред.
    БЛАГОДАРЯ!

  7. #7

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте и от мен
    Казвам се Елена и съм от Варна. Абсолютен новак съм в гобленарството. Мисля да започна с някое малко моделче въпреки, че страшно много ми харесват големите пейзажи като Параклиса, Хитлеровата зима, Воденицата.......ама и до там ще стигна нали

  8. #8

    Подразбиране здравейте и от мен!

    От доста време влизам в сайта.Вия сте чудесни толкова интересни неща открих благарение на вас,благодаря ви много Весела коледа на всички във форума.

  9. #9

    Подразбиране i az v kliupa

    zdraveite i ot men,registrirah se predi nqkolko dni i reshih ,4e kraino vreme i az da vi se predstavq s niakolko dumi.kazvam se jivka ot pomorie sym imam dve malki mom4enca.batkoto e na4 a beboka mi e na 2 mes.i 23 dni,golemi sa sladuri.shiq gobleni ot blizo 4 god.goblenite koito sum ushila sa:esenta na vilr,mona lisa,kone na vodopoi,mai4ina laska,mostar,silata na vqrata,molitva,vyv vihyra.sega shiq ierusalimskata bogorodica.nqkoi den shte se prestrasha i 6te vi gi pokaja.

  10. #10

    Wink здравейте ...и аз съм вече в кюпа

    Здравейте и от мен.Много се радвам,че и аз вече съм една от Вас.Много ми харесва форума и бих била щастлива да ме приемете сред Вас макар да съм още прохождаща в гобленарството.Благодаря

  11. #11

    Подразбиране Представяне

    Здравейте до скоро не знаех че ви има.Но след като ви открих ще ви се представя!От София съм на 38 години омъжена с две деца.Имам 10 ушити гоблена шия от горе-долу 8 години.

  12. #12

    Подразбиране Здравейте!


    Радвам се, че съм вече сред вас! Браво на всички гобленари! Тук открих един нов свят - свят на красота.
    Искам да се справям като вас, но имам само няколко малки гобленчета. Срамувам се да Ви ги покажа .Но вярвам, че и аз ще има с какво да се похваля, тъй като много ми хареса с помощта на иглата и конеца да създавам красота. Щастлива съм , че Ви открих!

  13. #13

    Подразбиране Представяне

    Много се радвам ,че намерих толкова много съмишленици.Сега искам да ви се представя.От София съм на 38 години със съпруг и 2 деца.Шия гоблени от около 8 години имам 12 готови произведения .Радвам се че ви има и се надявам на хубави мигове прекарани между вас.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, момичета и момчета
    Форума е много добър. Радвам се, че го намерих
    Поздрави и успехи за всички, които успяват и да шият, и да участват във форума

  15. #15

    Lightbulb Здравейте!

    Здравейте!Открих Ви и реших да се регистрирам.Опита ми в шиенето на гоблени е много малък.Имам ушити само 3 голена и то много отдавна.От няколко години шия един, но все още не е довършен.Надявам се след като Ви открих с ентусиазъм да го довърша и започна друг.

Страница 11 от 43 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •