Страница 13 от 43 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте!Аз съм Тина!Попаднах на този сайт от списанието BG Download –от януари месец тази година. Радвам се, че съществува подобен сайт!

  2. #2

    Подразбиране Едно здрасти и от мен

    Здравейте,аз съм Бояна.От известно време следя форума,но едва сега реших и аз да се включа.Има много интересни теми,както и доста неща които научих,за което ви благодаря момичета!Страхотни сте:

  3. #3

    Arrow :)

    Ами аз ще кажа едно плахо здравейте....за пръв път виждам, че в интернет има такава инициатива и съм много приятно изненадана дори не знам какво да ви напиша...много обичам гоблените, и може би тази страст я прихванах от майка ми. За съжаление, обаче, аз съм пионер в това изкуство. много ми се иска след време и аз да стана автор на някои от шедьоврите, които видях докато разглеждах форума. ами май това като за начало . много успехи на всички

  4. #4

    Подразбиране Здравейте на всички гобленари!!!


    Радвам се , че ви открих!!!Надявам се и аз да допринеса с разни красоти за вашите колекции , но най-важното да споделя своята страст и да открия нови приятели!
    На всички желая успешен ден!!!!
    People stop fighting,Angels are crying
    We can be better, Love is the answer

  5. #5

    Подразбиране

    здравеите моми4ета,просто исках да ви поздравя,шиенето е моята страст,мн се радвам на този саит мн полезна информация полу4их за което искрено ви благодаря,с удоволствие влизам.Благодаря!

    много сте мили,стана ми много приятно 4е някои ме посрещна.ще влизам пак във форума и пак ще си говорим.По4ти нямам време за шиене на гоблен в момента макар 4е ми се иска имам една страхотна схема,занимавам се с едни покривки които шия за една фирма защото все пак това е някои лев.не 4е има голям смисул но все пак труда ми носи и някакуж доход.Целувки от мен надяжам се пак да си говорим
    Редактирано от NIA : 20.03.2009 в 09:29.

  6. #6

    Подразбиране здравейте

    Привет на всички.Шия гоблени от около 2 години,но за съжаление с бавно темпо.До сега имам ушити три гоблена и работя по четвърти,но все още не съм ги снимала,за да ви ги покажа .Дано скоро да успея.
    Поздравявам всички ви за великолепните колекции,които имате. Надявам се някой ден и аз да се радвам на толкова хубави гоблени

  7. #7

    Подразбиране

    приятни мигове във форума
    Да действително много приятни мигове .Възхитена съм от всички и от
    написаното от всички Аз съм нова в този сайт за което ме запали моята
    дъщеря Рерито Казвам се Димитричка -бабче с младежки дух

  8. #8
    Активност Аватара на Judy
    Россия,Новосибирск
     
    2 Мнения
     

    Подразбиране

    Здравейте!!!Аз съм нова в този сайт=) Аз съм рускиня. Казвам се Лена. Аз учя български език)

  9. #9

    Smile Здравейте

    Аз съм Елена от Пловдив,обожавам гоблените,зато шия и прявя с помощта на съпруга ми рамки дърворезба за тях,радвам се,че има форум на гоблени и аз участвам,приветствам всички в този форум

  10. #10

    Thumbs up

    Здравейте,нова съм и се надявам да намеря много нови приятели

  11. #11

    Thumbs up Здравейте и от мен!

    Здравейте! От няколко дни се регистрирах и разглеждам форума. Искам да изкажа поздравления за всичко, което правите тук. Възхищавам ви се съвсем искренно и се надявам да продължавате в същия дух! Аз бродирам гоблени от около 10 години, за съжаление досега нямам нито един завършен, но мисля че до месец ще приключа с "Пътя към църквата", тъй като вие ме амбицирахте изключително много (дори вече съм си избрала следващия ).
    Успех на всички!!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Здравей любим форум. Тъй като съм преснак компютъризирана, моля да ме извините, ако сбъркам. Много съм щастлива, че вече имам компютър и съм в нета, защото ще имам вас. Любимо занимание ми е плетенето на1 кука и бродерия на гоблени. Ще ви споделя, че от повече от 2 години купувам списание Галерия бродерия и Модерно ръкоделие, които са добри източници на идеи, особено първото. Там обясненията са дадени като за малки деца. Да ви се представя - казвам се Галя, от София съм, на ... години, семейна, с две големи момичета, домашен любимец зайко на име Бишкот и канарче на име Ерос Рамацоти. От известно време ми се ще да си намеря програма, с която да мога да превръщам картини в гобленови схеми, но да има и възможност да правя и цветовата гама. Четох по форума, че има такова нещо. Нали ще ме подкрепите? Друг път повече за гоблените и плетките. Ще проверявам всеки ден пощата,ако нещо ви интересува и мога да помогна - насреща съм. Сега ви пожелавам сладки сънища и късмет във всичко! Галюшка

  13. #13

    Подразбиране

    От днес и аз съм при вас.Казвам се Руми ,от Варна съм/от 6г./,родом от Монтана.Напоследък нямам много време да шия/с две деца на 3г7м и 1г6м/,но не губя интерес към моята страст-гоблените.

  14. #14

    Подразбиране

    здравейте приятели, надявам се , че мога да ви наричам така, след като сме боолни от една и съща болест. приветствам ви за вички красоти които сте натворили през годините дано и аз да мога да се похваля с толкова много прелести като вас

  15. #15
    sa6ian
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте момичета регистрирах се преди 2 дена и не мога да се оправям още във форума.Искам да ви кажа че гобленарството си е жива болест почнеш ли да шиеш няма ставане,зарязвам всичко в къщи!Поздрави на всички!!! sa6ian

Страница 13 от 43 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •