Страница 18 от 43 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Предсавяне

    Здравейте и от мен! Казвам се Хриси на 41 от Плевен, начинаеща съм в гоблените, но от няколко дни чета интензивно всичко от форума.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте,
    искам да Ви съобщя, че вече официално ще бъда активен член на този прекрасен клуб. Преди само Ви четях, но вече смятам да стана част от Вас и да споделям общата ни страст към тези красоти: ГОБЛЕНИТЕ! Та здравейте и много целувки на всички!

    Много радушно посрещане, за което Ви благодаря, NIA, Venipetgab, Lari, Barbie.. Аз съм жена и се причислявам към гобленарките.. Умишлено написах няколко обръщения, защото познавам не само жени гобленарки, но и мъже.. Аз пък запалих братовчедка ми да шие, която е дете.. И нищо чудно, че много хора обичат да шият, за мен лично това е голяма релаксация, а пък и е страхотно да видиш крайния резултат.. В такива случаи обикновено не мога да повярвам, че съм сътворила такава красота.. Не се и съмнявам, че ще бъде весело и приятно във форума с всички вас.. Поздрави от мен!

    Благодаря Ви момичета! Вече имах възможността да се уверя колко отзивчиви са всички тук.. Успях да намеря схемите на няколко гоблена, които много харесвам.. Заслугата е на две от клубарките, за което съм им признателна.. Надявам се да успея да ги ушия.. Само дето не мога да реша кой да е първи след като си завърша иконата Казанската мадона.. Колебая се между колекцията на Шалее и тайните градини на Майкъл Пауел.. Май ше ги започна всички и ще ги шия успоредно.. Само дето ще имам няколко започнати и нито един завъшрен.. Хм, заедно ако ги шия май доста бавно ще ги завърша.. Но какво да се прави, просто не мога да реша кой да е първи.. Я да споделя с Вас плануваните гобленчета.. Вижте ги и Вие.. Това е на Шалее един от колекцията:

    А това са тайните градини на Майкъл Пауел.. Направо обожавм стила му, а още нямам ушит гоблен по негов модел!!!



    Реших да започна с Тоскана.. Споделиха ми, че не е трудна за шиене и ми се струва, че ще го завърша в доста приемлив срок.. Не като гоблена, който шия в момента, и то от години, а имено: Казанската мадона.. Доста е трудна.. Поне на мен ми се струва така и върви много бавно.. Скоро ще Ви покажа докъде съм стигнала.. Снимам си я за кураж да сравнявам колко съм ушила и че напредвам, макар и бавно, но доста славно, хих.. Но пък за сметка на това е много чудодейна завършена.. само като я гледам и ми се пълни сърцето.. вижте я само!
    Видях я ушита и нещо отвътре ме накара да я закупя и да я започна.. преди няколко години.. Смятам като я завърша да я дам да я рамкират с дърворезба.. Ще е изключителна закрилница, сигурна съм, само да я завърша
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:02.
    Нежнотия с Принц

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте всички във форума..щом сме тук значи сме почитатели на красивите неща...а тук има толкова много...ще се радвам да разменяме идеи и техники..защото все още имам много да уча..успех и приятни мигове на всички

  4. #4

    Подразбиране

    i az iskam dakaga zdraveite mnogo iskam da se nau4a da 6ij gobleni:http://www.goblenite.org/images/smilies/c_laugh.gif
    D

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!

    Много е приятна атмосферата при вас!

    Казвам се Гина и съм от Русе, на 28 години. Бродирам гоблени от 3-4 години.

    Малка галерия

    Благодаря за посрещането!

    А за натюрмортите - аз досега още не съм опитвала да шия нещо 1:4, така че не знам как биха изглеждали. Схемите за натюрмортите бях намерила в photofile.ru и цветовете на вазите и вътрешния фон с орнаментите не са точни, но мисля че това не е много фатално. Тук схемата е по-точна


    http://www.stitchua.com/circuitry/59/261.html
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 07:59.

  6. #6

    Подразбиране Здравствуйте!

    ЗДРАВСТВУЙТЕ! На форум попала случайно и встретила здесь много замечательных людей! Спасибо большое! Счастья вам и процветания!

  7. #7

    Подразбиране привет на всички гобленарки!

    Днес се включих вьв този форум.Казвам се Снежи и от 2 год. сьм болна на тема ГОБЛЕНИ. Малко са завьршените ,но така сьм се запалила,че аз самата немога да се позная.В момента шия ''Дамата с рози''.Смятам да го завьрша до края на август.На всички желая здраве и кьсмет!

  8. #8

    Smile представяне

    От месец май постоянно влизам при Вас и все не смея да се представя.Аз съм Поля и повече от 15години не съм бродирала- сега отново започнах и се шашнах красотата която Вие създавате.Ще бъда радостна ако ме приемете при Вас.Уверих се ,че в този форум сте като едно голямо семейство и
    винаги се отзовавате когато някой има нужда.Бъдете здрави и щастливи!!!

  9. #9

    Smile

    Здравейте дами и кавалери
    със златни ръце и очи запленени
    от гоблените прекрасни
    във този форума добър
    радвам се ,че съм сред вас
    заедно да творим Красоти
    желая ви аз...

  10. #10

    Smile

    От месец май постоянно влизам при Вас и все не смея да се представя.Аз съм Поля и повече от 15години не съм бродирала- сега отново започнах и се шашнах красотата която Вие създавате.Ще бъда радостна ако ме приемете при Вас.Уверих се ,че в този форум сте като едно голямо семейство и
    винаги се отзовавате когато някой има нужда.Бъдете здрави и щастливи!!!

    Lari ,LENKA благодаря - това ,че е горещо за мен е хубаво-нека да е лято.Боже, Ванчето какъв хубав гоблен е ушила и мен ме запали събирам конците и аз.А тук е винаги приятно .дори да не шиеш който е обича красивото винаги има на какво да се възхити.

    Здравей kameia .благодаря за пожеланията- то времето все недостига но за неща който не желаеш,иначе за приятните неща има.А тук си е цял купон,никога не е скучно ,където и да отвариш все красота виждаш и разбираш колко ръце не ти достигат за да можеш всичко което искаш да ушиеш.Желая ти приятно шиене.
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:11.

  11. #11

    Подразбиране

    Всем здравствуйте!

    Надеюсь, что не ошиблась с местом размещения темы (болгарский учила давно и не долго, но надеюсь в Болгарии еще помнят русский).

    Есть ли тут кто-то из Украины, Белорусии или России? Давайте общаться)))

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    А защо тогава не пробваш да ни пишеш на български? Дори и да допускаш грешки, никой няма да ти се смее.

    Но този жест би бил знак на уважение към нас и форума, каквото уважение ние винаги демонстрираме в чуждоезичните форуми, особено в руските.
    Вот найду свой учебник по болгарскому языку и попробую написать.

    А русский язык для меня тоже не родной, я из Киева, говорю на украинском. Еще могу на английском писать. Просто помню как знакомые из Болгарии рассказывали, что раньше русский был обязательным в школах. Поэтому выбрала этот язык для общения на вашем форуме.
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:22.

  12. #12

    Smile

    Това ми е първото регистриране във форум и ако съм "объркала конците", моля за извинение.Казвайте ми Лилка,.От известно време се занимавам с гоблени и много исках да се включа във форум, защото се споделят много ценни мнения и съвети .

    Mного Ви благодаря,много сте мили-аз обаче съм много боса откъм ей тия мърдащи, махащи, подаващи цветя и усмивки нещица, затова карам без тях.Ще се радвам да споделя моя скромен опит в гобленарството с Вас.
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:32.

  13. #13

    Подразбиране Здравейте

    Казвам се Таня и сега се регистрирах във Вашия форум. Отскоро шия и се възхищавам на Вашите творби. Ще ми е интересно тук.

  14. #14

    Подразбиране

    Sega se registrirah, zastoto imam nujda ot pomost. Shemeta na goblena mi s julti rozi se e skasala i ne moga da raz4eta 1 red. Molya pomognete!

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте. Казвам се Камелия. Преди няколко дни открих това местенце. Шиенето е едно от любимите ми занимания.

    Благодаря за топлото посрещане. Форумът определено си става мания.
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:26.

Страница 18 от 43 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •