Страница 19 от 44 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 654
  1. #271

    Подразбиране

    Здравейте на Всички.
    Казва се Нели. От малък град към, на 38 години.Нова съм, шия отскоро имам ушити само два гоблена, но не знам още как да ги покажа. Надявам се, че някои ще ми помогне.

  2. #272

    Smile Здравейте

    Здравейте,казвам се Магдалена,на кратко-Маги.Имам дъщеря на 10 месеца,а гоблени шия от 7-ми клас.Сега съм на 33 години и мисля ,че хобито ми се е превърнало в начин на почивка и развлечение.Много искам да си пиша с вас от форума и да разменяме модели и опит.Готова съм да помогна на всеки,само да се науча да качвам схеми,ако ли не съм готова да ги изпращам и чрез бълг.пощи.Може да ми пишете на мейла ми dr.petkova1975@abv.bg,

  3. #273

    Smile

    Здравейте и от мен.
    Казвам се Кристина и съм от Русе на 23 години съм. От една година бродирам гоблени и съм вече пристрастена към тях ..... страшно много ми харесва да се занимавам с това. Надявм се и аз да успея да пусна някой снимчица на работите ми. Благодаря ви че сте създали този сайт, където хора с еднакви интереси могат да общуват. Весел ден!

    Благодаря Ви момичета за всички топли дими !
    Със сигурност вече ми харесва тук, а и има толкова много интересни неща. Вече си избрах и няколко схеми от вашия информационен ресурс. Радвам се че Ви има ..... Пожелавам Ви успешен ден
    Редактирано от NIA : 28.06.2009 в 08:59.

  4. #274

    Подразбиране hello

    Здравейте,аз съм Маги,в момента съм по майчинство,а иначе съм лекар по дентална медицина/според Европейската номенклатура/.Отдадена съм на това хоби от 6-ти клас,т.е. от 19-20-години с прекъсвания.Имам доста изработени неща,но дано скоро се науча да качвам снимки на сайта и ще ви ги покажа.Надявам се да намеря много полезни неща тук и да си помагаме взаимно.Имам много послушна,за сега,дъщеря на 10 месеца,която все още ми позвзлява да шия.

  5. #275

    Подразбиране

    Здравей и от мен, аз съм от няколко дена във форума, но открих доста интересни неща и съм просто изумена. Прекарвам си чудесно времето тук.... пък всички са толкова мили, че думи нямам .........

  6. #276

    Подразбиране Здравейте!

    Казвам се Фатме, по професия съм счетоводител. Шия гоблени от скоро.
    Първият ми гоблен е от "Милена стил" - "Горска хижа". Уших го за два месеца. Сега шия "Нежна утрин" на "Гобелинс", много е красив, но е с много цветове и се шие много бавно,надявам се да го ушия за една година.

  7. #277

    Подразбиране Привет и от мен

    Здравейте, казвам се Надя и съм от София. Сега съм в майчинство, и покрай бебето нямам много време за шиене. Но докато разглеждах красотите, които сте качили във форума пак ми се прииска да пошия. Сега шия "Буря на лунното езеро", но малко ми е поомръзнал. Вчера докато разглеждах тук си харесах и свалих схемата а едно дръвче, така че започвам с него, а другия малко ще почака.
    Е това е за сега. Лек и спорен ден на всички!

  8. #278

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте,казвам се Антония и съм от Казанлък.На 27г.съм и имам син на 5г.В момента шия "Коне на водопой".Е това е засега

  9. #279

    Post Здравейте и от мен

    Здравейте, казвам се Катерина, на 20г. съм и шия от 7-8 години. Харесва ми форума ... Утре ще гледам да кача и малко снимки - на мои гоблени и на майка ми

  10. #280

    Подразбиране Радвам се да се запознаем

    Здравейте на всички! Поканена съм тук от една ваша съфорумка Doris, за което много и благодаря! А сега за мен: казвам се Юлия от Варна съм. Главно се занимавам с цветя, но имам страшно много хобита главно изработване на различни декорации, това е и поводът да попадна тук. В момента шия коледни минита са подаръци и за продаване.
    Ето линк на нещата, които в момента правя, а назад са останалите, които са ми хоби: http://www.snimka.bg/album.php?album...81&pid=9009237
    Надявам се, че ще си бъдем полезни взаимно. Желая страхотна седмица на всички

  11. #281

    Подразбиране

    Здравейте! Аз май съм най-нова тук като гледам .Казвам се Ели. Попаднах случайно във форума ровейки за някакви сайтове за гоблени. Още не мога да се ориентирам съвсем,за което ще ми простите. ...е ще се науча де.

    Да, вече се убедих,че съм на точното място.Радвам се,че съм между вас! Когато се поориентирам в темите може и аз да съм ви полезна с нещо
    БЛАГОДАРЯ ЗА РАДУШНИЯ ПРИЕМ!
    Редактирано от NIA : 28.06.2009 в 09:21.

  12. #282

    Post ЗДРАВЕЙТЕ!!!

    ОТ ДОСТА ВРЕМЕ СЪМ РЕГИСТРИРАНА В ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ФОРУМ,НО ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ СЕ ПРЕДСТАВИЛА.КАЗВАМ СЕ ПЕТЯ НА 38Г.ГОБЛЕНИТЕ СА МИ МОЕ ХОБИ .МОГА ДА ПЛЕТА И НА 1 КУКА.ХАРЕСВАМ КРАСИВИТЕ НЕЩА.ЩЕ ПОКАЖА ГОБЛЕНИТЕ СИ В ПОДХОДЯЩА ТЕМА СЛЕД КАТО ГИ КАЧА.РАДВАМ СЕ ,ЧЕ СЪМ СРЕД ВАС МИЛИ ДАМИ!!!

  13. #283

    Подразбиране Здравейте

    Аз съм съвсем прясна тук - от днес. Хобито ми е да шия гоблени. Майка съм на 2 момченца - на 10 г. и на 1г.8 м. Нямам много време и желанието ми е по-голямо от реално постигнатото, но се старая да си доставям удоволствие. Поздрави на всички!

  14. #284

    Подразбиране ПРЕДСТАВЯНЕ

    Здравейте момичета и момчета!!!От няколко дни съм сред вас и от ден на ден ми става все по приятно.В това напрегнато ежедневие тази красота на гоблените ми дава много настроение.Отдавна не съм срещала толкова отзивчиви и положителни хора.Всички сте чудесни.

  15. #285

    Smile

    Реклама:
    Здравейте и весел неделен ден на всички, които са оnline!
    От няколко дни разглеждам форума и се чувствам като в красиво списание за гоблени, но живо. Аз съм от Бургас, на 45 години. Шия от две години. И за това време съм избродирала 4 гоблена от списание Милена стил. Обичам да слушам телевизия и да бродирам. Между моите приятелки няма запалени гобленарки, затова бих искала да се присъединя към вашето семейство. Всички във форума сте много отзивчиви, с добри чувства и насърчавате работата на всеки.

    Благодаря ви за милото посрещане.
    Наистина този форум е красив рай. С шиенето на гоблени аз се разтоварвам, не си давам срокове, защото иначе не е удоволствие, а нали хобитата са за това.
    Редактирано от NIA : 28.06.2009 в 09:07.

Страница 19 от 44 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •