Страница 21 от 44 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 654
  1. #301

    Thumbs up

    Здравеите! Аз съм Лидия.От25 год.се занимавам с гоблени.За първи път днес си купих гоблен на Казанлък-Воденицата на буше,останах доволна.Благодаря 4е ви има,трябва да ценим Българското

  2. #302
    Активност Аватара на Дивна
    не там ,където бих искала
     
    24 Мнения
     

    Подразбиране Привет на всички!

    Казвам здравейте на всички в този чудесен форум!Радвам се ,че ви открих и че мога да се присъединя къма вас.Шия гоблени от доста години , но и имам прекъсвания в които не съм хващала иглатаНо от година и нещо ме "сърбят" ръцете и шия при всяка свободна минута

  3. #303

    Smile Здравейте

    Хм явно трябваше да си отворя темичка,за да се представя,дано не съм сбъркала.
    Иначе от няколко дена се каня,но все ме домързява

    Та казвам се Траяна,или за по кратко Яна/кой както иска/
    От София съм и все още съм на 17г.
    Запалих се по шиенето миналата година...тя май стана по-миналата по време на стачките на даскалите и от тогава шия в свободното си време.

    Хмм какво друго да кажа за моемнта не се сещам

    Приятно ми е са се запознаем

  4. #304

    Smile Здравейте

    Здравейте! Радвам се, че открих този прекрасен сайт. Първо искам да ви честитя новата 2009 година и да ви пожелая преди всичко много здраве и много ушити гоблени! Попаднах на вас докато си търсех легендата на гоблен Етъра. От 2 години редовно си купувам списанието Галерия бродерия- в един от броевете има схемата и легендата на Етъра, но с конци ариадна, а такива в Габрово не продават. Молбата ми е ако някой може да ми помогне да ми пише. Аз от 14 годишна шия гоблени, за мен те са прекрасен начин да си почина. За съжаление напоследък нямам много време за бродиране тъй като имам един малък палавник на 18 месеца и един голям батко на 10 години, но нямам търпение отново да хвана иглата в ръка.

  5. #305

    Thumbs up

    Здравейте отново!Опитах се да вляза във форум на онкоболни,но тук при вас е по-весело и приятноОставам с вас и гоблените(нищо,че до тук съм ушила само един и 1/3 от втория)ПРЕДПОЧИТАМ КУПОНА!!!

    Благодаря ви много за топлото посрещане!Iv4omad,аз също опитах с медитации и какво ли не в тази област,но явно не можах да вляза в същността на нещата.Разбрах,че най-добре ми действат само положителни емоции и позитивно настроени хора,каквито сте всички тук във форума.Радвам се,че ви намерих
    Редактирано от NIA : 24.07.2009 в 16:38.

  6. #306

    Подразбиране нека и аз се присъединя към вас

    Здравейте на всички!Позволете ми и аз да стана част от голямата компания.Казвам се Галя и съм на 27 години.Запалих си по гобленарството ,когато си останах в къщи и започна голямото чакане до появата на бял свят на сина ни.Сега с грижите към него не ми остава много време,но когато заспи се отдавам да моето хоби.Е,ами накратко това съм аз

  7. #307

    Wink

    Здравейте. Аз съм от един друг форум, но и тук влизам от време на време. Вече ще е по-редовно, обещавам!
    Казвам се Криси, на 20 години съм, от 2 седмици се сдобих с това прекрасно същество на аватара ми. Не работя, не уча, по цял ден само гоблени шия Шия от около 7 години, с големи паузи.
    Ето тук съм качила ушитите от мен неща - http://s294.photobucket.com/albums/m...girl/Gobelins/
    Най-много се гордея с ето този гоблен - http://i294.photobucket.com/albums/m...s/IMG_3019.jpg
    Майка ми също шие гоблени, от нея се запалих, тя ме научи и сега си шием двете
    Ще ме приемете ли във вашия форум?

    Кученцето се казва Бела и е порода сибирско хъски Праща на всички ви махане с опашка Благодаря за топлото посрещане!
    Редактирано от NIA : 24.07.2009 в 16:34.

  8. #308

    Smile Здравейте дами!

    Много съм щастлива да се събера с вас.Виждам,че сте работливи и духовити.Точно по моя вкус за приятна компания.А форума е страхотен,пълен с красиви неща и много приятни изненади.Дано и на вас ви бъде приятно с мен.
    Първия си гоблен уших преди 30 години.Беше един букет пъстри цветя.Това ме привърза за винаги с гоблените.Но все бях много заета с работа.
    А от няколко години отделям време изключително на бродиране.
    Шия всеки ден,ако не се разхождам.
    Ще се радвам да общуваме!
    Много щастливи моменти желая на всички и нека желанията ви се сбъдват!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #309

    Подразбиране И аз при вас!

    Здравейте! Открих ви благодарение на една дама от друг форум. Тайничко прочетох много неща, докато се престраших да се регистрирам. Очарована съм от форума.
    За мен - шия от 15 години. В момента довършвам "Мостар". Имам още десетина по-малки и по-големи гоблена.
    Страшно се радвам, че попаднах при вас. Човек винаги научава нещо ново.

  10. #310

    Подразбиране представяне

    Здравейте !


    Казвам се Янко и съм на 26 години от Пловдив и на повече от вас може да се стори странна появата ми в този форум =) но ... реших да се пробвам да направя гоблен и след известно търсене из нет-а попаднах тук и реших да се регистрирам =))) Интересът към гоблените дойде от едно момиче, с което имах среща наскоро и доста време си приказвахме за гоблени и от дума на дума влязохме в един такъв магазин =) Не бях влизал в такъв магазин и окото ми беше граднато от красотата на това, което видях там =) Разгледах няколко каталога и веднага реших, че трябва да опитам да създам нещо такова =))) Не страдам от никаква предрасъдъци и въпреки, че на някой хора около мен идеята се стори много странна, но за мен гоблените са форма на изобразителното искуство и няма значение дали използваш бои и четка или създаваш образи с текстил и игла ... =)

    По принцип имам достра хобита и интереси =) Инче аз сега завършвам Аграрния университет в Пловдив ( да не се бърка с някои колеж =) с икономика. Преди това съм учил в ТУ ( 1 месец ) и ПУ ( 1 семестър ) не ми хареса там и прекъснах, за да вляза в казармата и след 9 месеца там съвсем се отказах от ПУ и кандидатствах наново. Имам всякакви странични занимания : фитнес, Wing Tsun, фотография ( силно казано =), астрономия ( имам телескоп =), животни ( имам котка, тарантула, 2 вида агрикански жаби, 2 вида хамстери , 155л рибки и още един 40л аквариум, Императорски скорпион, скариди =), Пой ( ако не сте чували, напишете в youtube "fire poi" и ще добите представа =), web-работи ( имам 4-5 любителски сайта =), Го ( това е една много интересна и древна китайска игра, но в Пловдив никой не я играе =( надявам се скоро с помощта на Българската Го Асоцияция да отворим клуб тук =), гомоку ( друга китайска игра , по-лесна и бърза от Го =), музика ( преди време си взех една Yamaha, но ми трябват частни уроци =))), хартиени модели ( от ското се запалих по тях =), книги ( обичам да чета и имам няколко идеи за такива, но все не се решавам да започна да напише нещо, пък и кой знае какво ще се получи, но ... =) обичам всякакви неща на философска тема - книги, разговори, срещи ...

    Надявам се да не съм ви отегчил с толкова информация за себе си =) и че ще срещна тук интересни хора, от които мога да науча нещо за гоблените. =)

    Още не съм си избрал първия комплект за правене, но си харесах няколко в магазина. Кои са по-лесни за начинаещи 1:1 или 1:4 ? =) Имам голямо желание също така да си направя схема по снимка и да се опитам да я пресъздада в гоблен, но още не съм се ориентирал в софтуера за създаване на схеми по снимки =)

    P.S. Познавате ли мъже, който се занимават с гоблени ? =) За мен няма никакво значение какво биха си помислили хората, но просто ми е интересно дали е чак толкова рядко срещано това "явление" ?
    soulbuilder@abv.bg

    Заклевам се в името на Република България да служа честно на народа си, да спазвам Конституцията, законите на страната и военните устави, да изпълнявам безпрекословно заповедите на своите командири и началници, храбро да защитавам целостта и независимостта на моята Родина и ако се наложи, да дам живота си за нея, за воинската чест и за славата на бойното знаме.Заклех се!

  11. #311

    Подразбиране Здравейте

    Добър ден на всички.

  12. #312

    Подразбиране

    Здравей и от мен
    в този мрачен ден
    но сърце да е широко
    и всичко да е в тон
    във форума прекрасен
    сега се логнах аз
    нека поздравя те
    за добрия тон.

  13. #313

    Talking Зравей,прекрасно е за нас,че и мъжете включват се в захлас..

    Прекрасно е за нас,
    че и мъжете включват се в захлас
    Гоблинарството е страст
    и ДОБРЕ ДОШЪЛ сред нас.

    АЗ шия от години
    но от днес в този форум
    съм във чата
    и да ти кажа честно
    това зарадва ми душата
    така че продължавай
    гоблените опознавай
    че това е изкуство вечно,сладко
    Адмираций ти пращам
    най прекрасни!!!

  14. #314

    Smile

    Здравейте дами и кавалери
    със златни ръце и очи запленени
    от гоблените прекрасни
    във този форума добър
    радвам се ,че съм сред вас
    заедно да творим Красоти
    желая ви аз...

  15. #315

    Подразбиране представяне

    Реклама:
    Здравейте на всички. След дълго анонимно четене из форума реших и аз да се регистрирам. Както повечето от вас и аз шия, имам и доста схеми, които ще се радвам да споделя с вас. Е това е за сега от мен. Приятна вечер.

Страница 21 от 44 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •