Страница 23 от 44 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 654
  1. #331

    Подразбиране Представяне

    Здравейте, аз съм начинаеща в шиенето на гоблени но много ми харесват. Разгледах форума и ми хареса много и реших, че може и аз да се включа. Ще се постарая да напредна и да бъда една сред вас

  2. #332

    Подразбиране представ

    Здравейте и от мен аз се казвам Ирена на 39год съм шия от близо 20 години омъжена съм и имам две дъщери и една сладка внучка .
    Редактирано от NIA : 30.06.2009 в 08:48.

  3. #333

    Подразбиране Представяне

    Здравейте! От тази седмица съм регистирана във форума, но и преди това съм го разглеждала. Казвам се Юлия, на 44 г. от София. Всичко тук много ми харесва. Особено съм радостна, че много хора откликнаха на молбите ми и ми отговаряха,изпращаха ми схеми на гоблени. Просто тук много ми харесва! Явно сте много задружни и весели. Срещате ли се понякога извън форума?

  4. #334

    Подразбиране

    аз жижея в хасково, но съм от габрово и се радвам че научик за форума

  5. #335

    Подразбиране Привет от Даниела

    Привет и от мен. Аз съм начинаеща. Шия гоблени от 2 месеца. Вчера за първи път бях на срещата в Пловдив/22.03./ и съм очарована от видяното. Ще се постарая да стана една от вас.

  6. #336
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте на всички.Регистрирах се на скоро и,много обичам да шия гоблени те са моята страст и хоби.Успех на всички.

  7. #337

    Подразбиране здравейте и от мен

    Попаднах във форума съвсем случайно, и от тогава съм почти всеки ден тук, все още го разглеждам
    Търсех схемата на един мой гоблен, който все още е незавършен, защото незнам къде съм я запиляла.
    Шия отдавна, може би някъде от десет години, броя на готовите ми гоблени не е много голям.
    Освен, че шия имам и друга страст-хоби, плета на една кука и когато имам нужда от почивка сменям едното с другото.
    Радвам се ,че ви открих!
    Поздравления за форума, много е полезен има страшно много красоти, моите адмирации за него!

  8. #338

    Подразбиране

    Здравейте! Аз съм на 50 години и като видях средната възраст във форума малко се стреснах,но се надявам общата ни любов към гоблените да ни сближи.
    Редактирано от kanarche : 29.03.2009 в 20:22.

  9. #339

    Thumbs up

    Здравейте!Аз съм от Пловдив и шия гоблени от 20 години.Звучи много сериозно и дано не ме приемете като някой многознайко.Радвам се че повечето от вас са млади .Аз имам двама сина и се надявам след време жените им да оценят това което съм бродирала за тях.Знам че ще науча много нови неща от вас и ако ме приемете ще се включвам винаги щом компютъра у нас е свободен.

  10. #340

    Подразбиране представяне

    здравейте! от тази седмица съм регистрирана във форума.казвам се таня и съм на 43г от ямбол

  11. #341

    Подразбиране Здравейте

    Може ли някой да ми помогне да намеря схемата на гоблена "Жеравна"

    Благодаря Ви!


    maria_1401.1960@abv.bg
    Редактирано от maria_1401 : 23.03.2012 в 11:24.

  12. #342
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравей, това е темата за търсене на схеми http://www.goblenite.org/showthread....544#post464544
    Постави снимка на търсения гоблен и имейла си напиши!

  13. #343

    Подразбиране

    ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ НОВИ

    приятен спорен ден на всички във форума
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  14. #344

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, днес се регистрирах в този форум, който намирам за много полезен. Казвам се Ваня и съм от Карлово
    На всички пожелавам много здраве и успехи във всяко ваше начинание

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Добре дошла!

Страница 23 от 44 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •